Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen zene CD-t vegyek 9...

Milyen zene CD-t vegyek 9 hónapos babának? Babáitok melyiket kedveli?

Figyelt kérdés
2010. okt. 20. 09:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
35%

ezt :


http://www.youtube.com/watch?v=hkMF4eEng-0


ez az első része van több is később sajnos már pösze gyerekek és énekelnek benne ...

van karácsony, van ez meg évszakos kétrészes cd olyan háromezer körül van média marktban vettük.

2010. okt. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ, én eddig csak Halász Juditban tudtam gondolkodni. :-) Nem most voltam már gyerek. Jónak hangzik. Köszi.
2010. okt. 20. 09:58
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

Tényleg jó... sajnos a dalokat nem tudom leirni hogy mik vannak rajta mert a kocsiban van az a rész de ha beirod a google-ba akkor bizti találsz róla véleményeket és talán a dalok listáját is..


engem a 2. részben a pösze baba zavart mert érthetetlen amit mondd de ez az egyetlen negativum.


igen egyébként Halász Judit a mi -30-as - generációnk hősnője


még ALMA zenekar esetleg v. ha szeretitek a világzenét akkor az jöhet.

2010. okt. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Alexandra Kiadó -Napsugár daloskönyvek

Ez egy sorozat, nekünk az "Erdő-mező állatai" c. van meg.

CD + kifestőkönyv, amiben az összes dal szövege benne van. De tervezem, hogy megveszem a sorozat többi részét is.

Nagyon vidám, abszolút piciknek való, bohókás a zenei kíséret, nekem 16 hós a lányom, és imádja.

Érthetően énekelnek, az ember csak azon kapja magát, hogy velük énekel, táncol.


Gyerekek + óvónők énekelnek, mondókáznak szolíd zenei aláfestéssel, nem csak szintetizátor szól, mint sok más gyerek CD-n, henem ebben hegedű is megszólal, meg cuki hangeffektek, pl. béka brekegés stb...


Ami az éneklést illeti, eléggé vájtfülű vagyok, és bizton állítom, hogy nem fogják az óvónőket Grammy-díjra jelölni, a gyerekek viszont nagyon szépen énekelnek. Szerintem a kicsiknek pont ez való, el van találva az ének, a szöveg és a hangszerek aránya.


[link] állatai&SrcField=sf&SrcCategory=&CategoryID=AOJB&BookID=705810&GotoBook=True&Price=&CBStock=Checked&CBDiscount=&LastDays=20&navsource=kereses

2010. okt. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mi a Tesómtól Rossmann-os baba cd-t kaptunk. Az is jó!
2010. okt. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

10:22 vagyok, bocs, a link valami miatt nem működik, de ha beírod az Alexandra online áruház keresőjébe, hogy "Erdő-mező állatai", kiadja.


(Szerintem jobb, mint a "Zene ovi" CD, de persze ez szubjektív, mindenkinek más tetszik. :-) Most pl. fuvoláznak, most is benn van a CD.)

2010. okt. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A mi kedvencünk Gryllus Vilmos: Dalok2.


"A dalsorozatban az erdők-mezők-vizek élőlényei, négylábúak,

madarak, bogarak, halak, növények vannak megVilmosítva."


Belinkelem az oldalát, a többit nem ismerjük tőle, de ezt nagyon szeretjük.



[link]

2010. okt. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nálunk Halász Judit Csiribirije a menő, és a nagy kedvenc. Hallgass bele a You Tubeon!
2010. okt. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
2010. okt. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
"Gyerekdalok és mondókák". Igaz ez nem cd, hanem dvd, de dalok és mondókák vannak rajta, a Minimax adta ki. Ismert dalok, mondókák, gyerekek éneklik és a dal szövege alatt megy az animáció. A lányom nagyon szereti, mert pont azt látja amit énekelnek.
2010. okt. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!