Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor múlt el a babátoknak a...

Mikor múlt el a babátoknak a fején a tűzfolt?

Figyelt kérdés

nov. 15. 08:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Arcán és a tarkóján volt.

Az arcán fokozatosan halványult, most 1 éves, már nem látszik. De lassan múlt el, sokáig megvolt.

Tarkóján meg a fejbőrén megmaradt, de benőtte a haj.

nov. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Akkor számíthatott rá hogy megmarad ezekszerint🤔
nov. 15. 09:12
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ritkán marad meg, ha belegondolsz hány baba születik ezzel és hány felnőttet ismersz akinek van.
nov. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek 50 éves felnőttet is, akinek még megvan a tarkóján.
nov. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
1 éves kislányomnak még látszik. Van egy a szemöldöke között, az alapvetően már elhalványult, de ha álmos vagy sír, akkor egyből látszik, visszavörösödik :D Meg egy az orrcimpája hajlatában, olyan, mint egy veleszületett piercing, az nem halványult. A tarkóján már benőtte a haj, de még az is megvan amúgy.
nov. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Főiskolai csoporttársam fél arca vörös volt. Szőke fehér bőrű lány volt. Neki megmaradt.


Lányomnak kisebb foltok voltak. Ha sír,kivörösödik,amúgy csak én tudom,hol vannak. Meg az apja 😀.,

nov. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekem felnőtt fejjel csak akkor látszik, ha lázas vagyok, sírok vagy nagyon kimelegszem. A homlokom közepén van.

A kisebbik keresztlányom arctartással született, neki nagyon megnyomódott a homloka, volt a halántéka környékén is egy nagyobb tűzfolt, másfél éves kora körül múlt el. Neki is látszik halványan ha sír, lázas vagy melege van.

nov. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"neki nagyon megnyomódott a homloka"


A tűzfolt NEM attól alakul ki...Jézusom...Az érhiba. Semmi köze a nyomódáshoz.

nov. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

[link]


Itt írják. Fejlődési rendellenesség.

nov. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

[link]


Ha valakit érdekel bővebben is esetleg.

nov. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!