Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, akik első hónapokban...

Anyukák, akik első hónapokban együtt aludtak a babával, később nehezen szoktattátok át a kiságyba?

Figyelt kérdés
5 hetes kislányom egyelőre velünk alszik, mert úgy érzem, hogy még mindkettőnknek jobb így, és a férjemnek sincs ellene kifogása. De többen is rémisztgettek, hogy később majd nem fogom tudni leszoktatni róla. Mik erről a tapasztalatok? Nappal egyébként a kiságyában alszik.
2010. okt. 20. 12:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem volt nehéz. Az egyik este (3 hónapos volt ekkor) a kiságyába fektettem le, és ennyi volt. Nem tiltakozott, elaludt szépen.
2010. okt. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem, nagyon könnyen ment.
2010. okt. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szia. velünk aludt 4 hos koráig aztán egyre többet tettem a kiságyába napközben is és igy szépen megszokta. szerintem ahhoz még nagyon sok idő kell hogy megszokja hogy velünk alszik!
2010. okt. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

hát ezt sztem babája válogatja. az enyém nem volt hajlandó elalduni a kiságyban ,csak sírt, és emiatt alakult úgy hogy együtt aludtunk. de nem a nagyágbyna, hanem az ő szobájában egy kanapén. most már nem alszunk együtt, de nem szoktattuk vissza a kiságyba, mert lehetetlennek tűnt. ott alszik a kanapén (oldalttámlás) egyedül. reméelm a kistesója, ha lesz, hajlandó lesz majd a kiságyban aludni.

21 hós korától nem alszunk együtt amúgy.

2010. okt. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!