Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor adjátok a babátoknak a...

Mikor adjátok a babátoknak a tejpépet?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam hogy vacsorára szokták hogy jót aludjon a baba, mert jóllakik vele. De a dobozán az van hogy bármikor lehet adni. Mildibé kekszeset vettem. Uzsonnára jobb vagy elalvás előtt vacsorára? Nekem ha elkészítem nagyon híg lesz ha úgy csinálom ahogy írva van. Nektek is híg vagy lehet kevesebb vízzel?
2010. okt. 20. 12:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Én hol uzsira,hol vacsira adom neki.

Nem muszáj betartani azt az adagolást ahogy a dobozon van,ez nem kötött,ugy mint a tápszer,ha a babád higabban szereti akkor ugy add neki,ha keményebben akkor tegyél bele több port és ugy is eheti,nekem a babám se nem keményen,se nem lágyan szereti,hanem a kettö közt.

2010. okt. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Callista ***** válasza:

Uzsira vagy vacsira adtam...

Haa állni hagyod kicsit akkor besűrűsödik...

2010. okt. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én eleinte uzsonnára adtam, de most már hónapok óta vacsorára.én 120 mili vízhez 3 jó púpos kanál port teszek,így nem híg és nem is nagyon sűrű, a fiam így szereti.Én milupa banánosat,vaníliásat vagy kekszeset szoktam venni.
2010. okt. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én sinlac pépet adok a babámnak, vacsira. eleve azért írta fel a doki, mert estére kevés volt a tej neki.


amúgy ír fel receptre a gyerekorvos, úgy olcsóbb. (nálunk sima és/vagy vaníliás tejpépet)

2010. okt. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!