Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adtok tízóraira és uzsira...

Mit adtok tízóraira és uzsira 8 hós babátoknak, ha nem szereti a tejpépet ill. a pürésített gyümiket?

Figyelt kérdés
Sok mindent eszik már, majdnem azt mint mi, de a fenti két étkezéssel bajban vagyok.
2011. aug. 30. 09:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Délelőtt csak gyümölcsöt (nem pürésítve),délután vajas,lekváros stb kenyér,vagy tejföl,joghurt,túró.
2011. aug. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Készíthetsz neki pl. rizs- vagy zabtejből tejbegrízt is. Változatosabbá lehet tenni, ha reszelsz/teszel bele gyümölcsöt. Én fahéjjal szoktam ízesíteni.

Csinálhatsz neki kókuszgolyó-szerű golyócskákat is. Én gesztenyemasszából is szoktam. Olyanokat teszek bele csak, amit ehet. Nagyon szerette akkor is és szereti most is a pici, éppen az apró kezekbe illő kis golyókat.

Szoktam sűrű tejbegrízből is golyókat csinálni, pirított morzsával, házi lekvárral ízesítem.

2011. aug. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!