Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bevált nektek a BEBA Pro HA...

Bevált nektek a BEBA Pro HA Start tápszer?

Figyelt kérdés
Sajnos az én kisfiam nem szereti és már sokat olvastam itt, hogy van olyan anyuka akinek elfogyik a pénze hónap végére és nem tud mit adni a babájának. Én szívesen elküldöm ezt egy ilyen családnak, ingyen. Az egyik csomag még teljesen bontatlan, a másikból két adagot használtunk, de ez csak 3 hétig használható fel felbontás után (2010.10.14.-én bontottam)
2010. okt. 20. 13:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem nincs rá szükségem, a fiam már 15 hónapos, csak azt szeretném elmondani, hogy jó olvasni az ilyen felajánlásokat! Vannak még rendes, önzetlen emberek:-))

Jó egészséget!!

2010. okt. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szia

nekem bevált a beba.

előtte milupát kapott de attól nagyon fájt a hasa.így át álltunk a bebára.és ez most jó.

nekem is van egy teljesen bontatlan csomagom ebből a milupa milumil 1 optima nevű tápszerböl amit szívesen elküldöm akinek kell.az egyik zacskó teljesen ép a másikból hiányzik és mivel tényleg csak 3 hétig lehet felhasználni azt nem ajánlom de a másikat nagyon szívesen.

beharagudj kérdező hogy én is ajánlottam de talán többen olvassák és hátha kell valakinek.

2010. okt. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Semmi gond második :-) érdekes mert nekünk meg pont a milupa vált be és a bebá-tól fáj a pocak. Kétségtelen, nem vagyunk egyformák, már babaként sem. :-)
2010. okt. 20. 14:10
 4/6 anonim ***** válasza:
nekünk nagyon bevált a beba,a milupa nem.melyik milupát használod?nekem van milumil ha startom 1 csomag bontatlan...ha gondolod
2010. okt. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ha gondolod csrélhetünk :-) Vagy neked már nagyobb a babód? Igen, azt a milupát használjuk, amit írtál! Természetesen ha Ti már nem ezt a BEBA-t használjátok, nem tudunk cserélni és a milupáért nem jelentkezik senki, akkor szívesen átveszem tőled, adsz egy bankszámlaszámot és átutalom az árát neked, úgy is vennem kell majd. Segítsük ki egymást. :-)De ha valaki jelentkezne, akinek nagy szüksége van rá, akkor átadom a lehetőséget.
2010. okt. 20. 15:05
 6/6 anonim ***** válasza:

második vagyok.

ha kell szívesen oda adom ami van milupa nekünk. nem tudom jó e. az a neve hogy milupa milumil 1 optima. de ha tudsz valakit aki használja neki is szívesen elküldöm de ingyen. én úgysem használom el.

2010. okt. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!