Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj, ha 1 éves kisfiam még...

Baj, ha 1 éves kisfiam még mindig csak fél percekre tud megállni a lábán támaszkodás nélkül?

Figyelt kérdés
Szépen lépeget oldalra, sőt már csak az egyik kezét fogjuk és megy. De megállni támaszkodás nélkül nem nagyon tud, csak 15-30 mp-re.11 kilós, tehát elég nagy gyermek.
2010. okt. 20. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam még 14 hónaposan sem állt meg kapaszkodás nélkül egy másodpercre sem.

Pont ma 16 hónapos, szépen jár, sőt, már majdnem szalad!


Szóval szerintem ez nem gond.

2010. okt. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát,lehet hogy már ideje lenne,ha lépeget nagy gond nem lehet,val.szin csak lusta.
2010. okt. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, kisfiam 13 hósan állt egyedül, 14 hónaposan indult el. mindenki idegesített, h jár már? jár már? én is 15 hónaposan jártam el és itt vagyok egészségesen. nem minden baba indul el 11-12 hósan.
2010. okt. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Most 12 és fél hós a fiam és néhány napja gyakorolja csak igazából az állást, de az is csak úgy, hogy kapaszkodik és elengedi kicsit aztán megint kapaszkodik.

Nálunk is csak olyan fél percig áll kb. és a súlya is majdnem annyi mint a tiétek.

2010. okt. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!