Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek az természetes,...

Szerintetek az természetes, hogy 8 hónapos babám 10-20 percekre sem hajlandó egyedül eljátszani/elmaradni, és ezért egyszerűen képtelen vagyok a házimunkát ellátni?

Figyelt kérdés
Mi a megoldás? Lécci segítsetek, mert néha úgy érzem, megőrülök.... Egyfolytában sír, nyűglődik, ha nem vele foglalkozom. Ha vele vagyok, akkor persze semmi baja.
2010. máj. 4. 16:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Az én babámnak is vannak ilyen napjai, de ő azért nagyrészben elvan magában. Ha állandóan mellette kell legyél az tényleg nem normális. Hagyni kell hagy nyűglődjön és sirjon, és meg fogja szokni hogy nem vagy mindig ott mellette. Más megoldás nincs, csak igy lehet. Próbálj meg úgy tenni-venni hogy mindig a szeme előtt legyél.
2010. máj. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Próbáld kitartóan bíztatni a "távolból" is. Fontos, h tudjon egyedül játszani, de ebben a korban kezdődik az első szorongós időszak, amikor fontos az anya közelsége, támogató jelenléte, és természetes h sír utánad. Próbáld meg megoldani, h mindig a szeme előtt legyél, de tedd a dolgod, közben pedig tartds Őt szóval. És legyenek időszakok amikor viszont csak Vele vagy. Ha ebből sikerül rendszert csinálnotok, akkor talán nyugisabb lesz. Nálunk pl reggeltől estig nől az az idő, amit babámmal töltök intenzíven két etetés közt. De. még egész jól elvan egyedül, de este szinte folyamatosan foglakoztatni kell.
2010. máj. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!