Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hónapos babánk úgy néz ki...

1 hónapos babánk úgy néz ki hasfájással szenved, biogaia+ Colief hatásos lehet? Valakinek ezzel kapcsolatba tapasztalat?

Figyelt kérdés

Általában esténként jelentkezik nála, nagy ritkán délelőttönként, mintha be lenne állítva óramű pontosan 8-9 óra környékén kezdődik és 11-ig éjfélig kinlódunk, sír alig lehet megnyugtatni, húzogatja a lábát, tömi a szájába a kezét mintha enni akarna még… használtunk Milumilt, de ettől kis bogyók voltak a kakijába és éjszaka csak lázmérőzéssel tudott pukizni/kakálni, napközben minden kaja után volt kaki, váltottunk kb 4 napja Beba expert HA-ra, ettől most kezdett bezöldülni a kaka és teljesen krémes állagú és csak napi 2szer van egész szép adag (úgy tudom ez így normális), viszont látom hogy kínlódik mielőtt kinyomná végre, teljesen belevörösödik sokszor aztán mikor sikerül akkor nyugodtság van, viszont ez az esti ordítás nem múlt el, Coliefot használtuk eddig is, espumisant is adtam neki egy párszor de én úgy vettem észre hogy nem sokat ér, az új tápszertől van puki is, de sokszor rásegítek tornával akkor mégjobb…a Colief mellé ha veszek Biogaia-t beválthat és lehetnek végre éjszakáink Vagy nem tudok mit tenni csak várjak hogy kinövi? Mik a tapasztalatok?

Bocsánat hogy ilyen hosszúra sikeredett, próbáltam kb minden infót leírni



nov. 19. 14:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Keress rá, hogy witching hour 😊 Ez nem hasfájás. Kinövi majd. Biogaiat adhatsz neki, bár ennek semmi köze ahhoz amit tapasztalsz. Colief-et én elfelejteném. Nem véletlenül más nekik az emésztésük ebben a korban! Most alakul még ki a bélflóra. Ne adogassunk pluszban olyan enzimet vagy olyan mennyiségben, aminek nincs ott keresnivalója. Sokan nincsenek tisztában annak a jelentőségével, hogy nem a felnőttektől elvárt módon emészti ilyenkor a laktózt az újszülött/csecsemő. De jól el lehet adni a babáknak címzett cseppeket 🤷‍♀️
nov. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha mégis a tàpszer lenne, azt szerintem nem csak bizonyos időpontokban tapasztalnád. Ami konkrétan probléma lehetne, az adott esetben a tejfehérje, de azt másból is észrevennéd. (Ez kimaradt az előbb.)
nov. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az infót, igazad lehet, utána olvastam és kb minden “tünet” erre utal ☺️
nov. 20. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!