Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Napi szinten mennyi időt...

Napi szinten mennyi időt kellene egy 3-4 hónapos babának mozgásfejlődéssel töltenie?

Figyelt kérdés
Ha ébren van mindig lerakom de 10-15 perc után puffog a játszószőnyegen, hogy megunta.
nov. 21. 13:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Amennyi jól esik neki, ha 10-15 perc akkor annyit. Vannak olyan babák akik ennyi idősen tök jól eljatszanak már, meg olyanok akik még sokat szeretnek kézben lenni.

Próbálkozz esetleg más játékokkal is, ha unja az eddigieket.

Az enyem három hónapos, attól függ mennyire fáradt, van hogy 45 percet is eljátszik rajta, van hogy egy percet sem.

nov. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

10-15 perc pont elég.

Én pl majdbem minden ébrenléti szakaszban letettem őt a földre. Elvolt 10-15-20 percet, aztán nyűgösködni kezdett. Következetesen mindennap letettem őt. Szépen alakult a mozgásfejlődése.

Továbbá szépen lassan megszokta, hogy a játszószőnyeg, polifóm az ő kis területe, mai napig ott játszik, pedig elmúlt 1 éves.

nov. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ebben a korban teljesen jó ennyi idő. Az a ritka, ha egy 3-4 hónapos baba ennyi ideig lefoglalja magát, el is fáradnak könnyen még. Nekem a fiam kb 5 hónaposan minimum fél órát simán elvolt, de pl 3 hónaposan 5-10 perc max. Nagyobbik lányom ennyit sem, a kisebbik lányom szintén 5-10-15 perc ennyi idősen. Mindenkinek rendben van a fejlődése.
nov. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!