Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki milyen téli cipőt ajánlana,...

Ki milyen téli cipőt ajánlana, amiben nem fagy le a gyerek lába?

Figyelt kérdés

Kislányom két éves most, ezt csak amiatt írom hogy ez az a korosztály aminek keresnék, nem nagyobb gyerek.

Van most téli dd step csizmája, a leírás szerint -10 fokig jó. Ezt hordja most, vastag zoknival. Kint vagyunk fel órát és totál hideg a lába, piros, annyira. Nem tudom már mit adjak ra. Bármilyen tippnek örülök!


nov. 29. 17:07
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Bélelt hotaposo. Sibsayrol rendeltem, tökéletes és egyedül is fel tudja venni.
nov. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%

Bármelyiket, amelyik nem kínai.

Fogalmam sincs arról a márkáról, amit írtál. Bármelyik bélelt bőr cipőnek jónak kell lennie erre a célra.

Viszont!

Fontos, hogy ne legyen túl szorosan benne a lába, mert akkor a vérkeringést elszorítja, és akkor tényleg hideg lesz a lába.

Szóval inkább azt nézd meg, a vastag zokni nem növelte-e meg a lábméretét annyira, hogy szorította a cipő a lábacskáját.

nov. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Superfit bakancs kályhameleg. Annál azt fogod tapasztalni, hogy vizes a zokni, ha nem igazi hidegben adod rá, mert beleizzad.
nov. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy DD step bundás magasszárú cipő vastag zoknival elszorítja a lábát… azért hideg. Arról ne is beszéljünk, hogy felesleges.
nov. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekeim Ddstep barefoot (vékonyabb a talpa mint a normál cipőknek, és szélesek is, nem szorítja a lábukat) bélelt cipőt hordanak vékony zoknival és mindig meleg a lábuk. Szerintem is az lehet a gond a kislányodnál, hogy sok a vastag zokni, esetleg a cipő is kicsi és elszorítja a lábát.
nov. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A bundásból mindig egy számmal nagyobbat veszek. 4-es voltam
nov. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ki fogom próbálni akkor vékonyabb zoknival, lehet hogy az a ludas! Lehet hogy tényleg túlzásba viszem a beoltozest, csak mindig magamból indulok ki és én nagyon fazos vagyok 😁

Mindenesetre egy hotaposot rendelek azért szerintem, az nem árt ha van :)

nov. 30. 06:15
 8/10 anonim ***** válasza:
47%

Hótaposójuk még egyszer nem volt a gyerekeimnek 🤣

Magyarországon annyira "kell", hogy 10 év alatt egyszer sem hiányzott. Telente ha van 5 havas nap nálunk kb. 2 centi hóval, akkor már sok volt.

nov. 30. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%
DD step van nálunk is, nekem is az eladó javasolta, hogy a bélés miatt egy számmal nagyobbat vegyünk. Vékony harisnyát szoktam ráadni hogy ne lógjon ki a bokája ahogy csúszkál rajta a ruha esetleg, van rajta vékony naci is. Ha megyünk ki, erre adom fel a bélelt cipőt és a bélelt kantáros nacit. A lábát tegnap pl. konkrétan majdhogynem izzadtnak éreztem, amikor az enyém már majd lefagyott.
nov. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Akkor tényleg lehet hogy a zokni, ma teszteljük :)
dec. 1. 07:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!