Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 7 éves kislány és 2 felnőtt...

7 éves kislány és 2 felnőtt számára gyűjtöm az érdekes programokat, látnivalókat a nyárra, ki mit ajánlana?

Figyelt kérdés

Sajnos 7 éves kislányom teljesen be van "fásulva" csak a monitor vagy tv előtt ülne egész nap... sajnos mióta megszületett adósságból adósságba sodródtunk, uh természetjárós kirándulásokon kívül a környéken(székesfehérvár), semmire nem volt lehetőségünk.

Most sikerült kilábalnunk az adósságcsapdákból és úgy alakult, hogy dupláját is keresem, mint amit eddig, így szeretnék minél érdekesebb helyekre elmenni a kis családdal a nyáron, ehhez várok ötleteket... sajnos az én fantáziám a Mogyoródi aquaparkig jutott, semmi mást nem ismerek/jut eszembe, így bármilyen "érdekes" ötletet szívesen várok.



2017. máj. 2. 09:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%

Attól, hogy nem volt pénzetek még nem kell beültetni a tv elé egész napra.

Nekem is van 2 lányom, abból az egyik ha tehetné mindig tv-t nézne. De nem teheti. Annyit szoktam mondani mikor nagyon könyörög, hogy akkor minek a játékai? Azt szépen eladjuk ö meg nézheti a tv-t. Na akkor már inkább a játékait válassza. Persze néznek tv-t de nem állandóan.


Egész Mo-n már rengeteg aktív park, élménypark van, több állatkert is. Egyszerüen használd a google-t és keress rájuk, tényleg rengeteg program van Mo-n.

2017. máj. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Kár lenne belemenni egy ilyen szardobálózós vitába... attól, hogy Te megteheted, hogy egész nap odafigyelsz a gyerekre, sajnos más nem biztos, hogy megteheti... ne ítélkezz 0 információval a birtokodban.

Én sajnos olyan rétegből jövök, ahol nem engedhetjük meg azt a luxust, hogy az egyik szülő a gyerekkel legyen.. sajnos nálunk idáig annak kellett örülnünk, ha elül magában.

2017. máj. 2. 09:33
 3/13 anonim ***** válasza:

Balaton, akár fürdeni,.akár hajózni,.akár csak sétálni a parton.

Csopaki kalandpark

Bakonyi Csillagvizsgáló

Veszprémi állatkert

Sümegi, Szigligeti vár

És ez csak a Balaton északi partján hirtelen

2017. máj. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Esetleg valami olyan nincs, ami hasonlít egy kalasszikus értelemben vett vidámparkra? Mert neten nem nagyon találok semmit, esetleg a határon túl de max 100-15km távolságban valahol valami?
2017. máj. 2. 11:56
 5/13 anonim ***** válasza:

Debrecenben van valami mesepark, de egy 7 éves gyereknek lehet, hogy már unalmas.

Van a Familypark az osztrák határnál, a sulival volt ott a gyerekem, azt nagyon élvezte. Szerintem közelebb is van hozzátok.

Ekkora gyerek szerintem élvezné a Korda filmstúdiót (Etyek), nincs is messze. Ha már egyszer szereti a filmeket. :) Mondjuk nagy durranásra ne számíts, van két külső díszlet, egy kicsit gagyi múzeum, aztán szevasz. :)

Országszerte rengeteg múzeum van egyébként, és nyáron sok a rendezvény is.

Győrkőc fesztivál, értelemszerűen Győrben, gyereknapon.

Császáron van a westerncity, ott is van rendezvény is, de amúgy is érdekes.

Komáromban van augusztusban az old timer fesztivál.

Lovasnap sokféle szokott lenni. Vásárok, búcsúk, egyéb rendezvények, ott szinte mindig van körhinta is.

Budapesten mindig van valami tavasztól őszig, de ha épp nincs, akkor menjetek hajóval fel a Dunán. Vác, Visegrád, Esztergom, egyik szebb, mint a másik.


Jó lenne tudni, mi érdekli a gyereket, és úgy tudnánk programot ajánlani.

2017. máj. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Sajnos Magyarországon tudtommal nincs vidámpark :-( a HOlnemvolt parkot nem tudom mikor nyitják meg de szerintem valamikor év vége felé. A Family park nagyon közel van a határhoz, az igazi vidámpark, mi is tervezünk menni szerintem klassz.

Mehettek állatkertbe, cirkuszba, az aquapark nagyon klassz ötlet, libegőzni, tropicariumba, csodák palotája, lego kiállítás van most egy jó nagy ha érdekli a lányodat, óriáskerék Budapesten nem tudom meddig, Tarzan park Újpesten (van vizezős része is és játszótér része is, nagyon szuper). Ezek itt vannak Bp-en, máshol is biztos van rengeteg lehetőség.

2017. máj. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szigethalmon állítólag szuper vadaspark van, kisvasút visz körbe, rengeteg állattal! 6 évesemet most pénteken viszi oda az ovi kirándulni! Utána többet tudok, egyenlőre jól hangzik! Szerintem belefér a 100km-be, nektek is. 😊
2017. máj. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Van vidámpark! Egy Debrecenben, még felnőtteknek sem unalmas, mellette az állatkert, meg van egy Balatonlellén is.
2021. nov. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Közben a kislány 12 lett a 7ből :D
2021. nov. 4. 07:16
 10/13 anonim ***** válasza:
Ez igaz, de más is olvassa, és hátha van egy kisebb lányod vagy fiad, aki 7 éves! :)
2021. nov. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!