Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vince névhez milyen harmadik...

Vince névhez milyen harmadik nevet adnátok?

Figyelt kérdés

Ami nekem eddig tetszik:


Vince Noel

Vince Miró


dec. 1. 18:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Márton
dec. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%

Második utónevet?


Vince Attila

Vince Lóránt

Vince Zsolt

Vince Balázs

dec. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
András
dec. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmit
dec. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
56%

Nem ezeket. A Vince alapból kicsit kisfiús hatású, ehhez még egy Noel vagy egy Miró extrán gyerekes. Valami férfiasabb, felnőttesebb nevet keresnék, olyasmit mint amiket eddig írtak.

De ha mindenképp a kettő felsoroltból kell választani, akkor Noel. Egy Vince Miró még egy mesehősnek is kínos, nemhogy egy felnőtt férfinek aki azt akarja hogy az élet bármilyen terén komolyan vegyék. Ennyi erővel legyen csak Anyacukimukimókuskája.

dec. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%

Jaj, a Miró nekem valami kutya neve inkább, mint gyereké. A Noel meg szerintem a leggagyibb a mostani divatnevek közül, az egyik ismerősöm fia Leon Noel lett...


A Vince szép önmagában, nem kell mellé másik, de ha ragaszkodsz hozzá, ne ebből a kettőből válassz, mert a Vince szépségét is lehúzzák.

dec. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
33%
Ha lett volna fiam, Vince Miron lett volna.
dec. 2. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%

Vince Kornél

Vince Boldizsár

dec. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Miklós
dec. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Alapból semmit, de ha valamiért mégis kellene, akkor ahogy már előttem is írták, valami férfias hangzásút, semmi esetre sem olyan gyerekes, lágy hangzásúakat, mint Miró vagy Noel. Miró helyett mondjuk mit szólnál a Mátéhoz?
dec. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!