Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen társasjátékot vegyek a...

Milyen társasjátékot vegyek a kislányomnak a harmadik születésnapjára? Adnátok valami jó tippet? Ami a ti gyerkőcötöknek bejött! Kislányomnak első társasjátéka lenne.

Figyelt kérdés
2012. jún. 25. 19:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a Csigafutam jött be első társasnak, az én gyerekeim is 3 évesen kapták. Semmi extra, de pont jó arra, hogy a társasjátékok alapjait megértsék.
2012. jún. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Lotti Karotti-t ajánlom. (nyuszis)
2012. jún. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigieket, meg fogom nézni ezeket. Ment a zöld kéz. Szívesen fogadnék további tippeket is.
2012. jún. 25. 19:33
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Colorama, 4 első társasjátékom, Úton az oviba (Bogyó és Babóca)
2012. jún. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Éhes békák

(olyan mint gyerekkorunkban a vizilovas)


Meg van egy csomó olyan, ahol színeket, mintákat kell szétválogatni. Ezek nem is olyan drágák.

2012. jún. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Timmy mese alapján gyártott pop-up társas. Nem tudm, mi a rendes neve, én vaterán vettem, Timmy néven rátalálsz. 1700pénz volt, nagyon vicces. Első társasnak pont jó.
2012. jún. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kiki-Ricky nevűt vettünk most,a két és fél évesem is imádja.
2012. jún. 26. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi is a colorama-t vettük meg a fiamnak. Most lesz 3 éves. Gyereknapra kapta. Nagyon szereti. Minden nap játszunk vele.
2012. jún. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszi! Csupa jó játékokat írtatok! Ment a zöld kéz mindenkinek! Még agyalok, melyik társas legyen.
2012. jún. 27. 13:40
 10/11 A kérdező kommentje:

A Lotti Karotti-s válaszolótól kérdezném:


Nagyfiamat (12 éves) megkérdeztem ma, milyen társast vegyünk a kishúgának, és ő kapásból a Lotti Karottit mondta, teljesen magától. Állítólag régebben, egy táborban játszott vele, és imádta.


Azt kérdezném tőled, hogy 3 évesnek még nem korai a Lotti Karotti? A Te gyereked 3 évesen tudott már játszani vele?


Előre is köszi, ha válaszolsz!

2012. jún. 27. 13:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!