Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen cipőt adtok babátokra...

Milyen cipőt adtok babátokra kintre, ha még nem tud járni? Elég-e a bélelt kocsicipő, hogy ne fázzon a lába?

Figyelt kérdés
Mondjuk, úgyis még be lesz takarva. Mire elindul, tél lesz, bentre meg egy vékonyabb cipőcske jó lesz majd?
2010. okt. 20. 22:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Én rendes kiscipőt adok rájuk ha megyünk vhova babakocsival,az sztem jobban védi a lábát,mint a kocsicipő,ahhoz már hideg van.Ők sem mennek még.Odabent nincs rajtuk semmi,sztem az a legegészségesebb nekik,igaz,nálunk nincsen hideg burkolat.
2010. okt. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bőven elég. Sőt! Én sokszor csak egy zoknit adtam a lányom lábára, úgyis volt rajta takaró, nagy hidegben meg lábzsák. Soha nem fázott a lába. Jó lesz a vékony talpú cipő bentre, de megteszi egy tappancsos zokni is, amiben nem csúszkál a talpa és jó vastag.
2010. okt. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Bent minél többet van mezítláb (zokniban) annál jobb, ne adj rá cipőt!

Kint meg elég egy bélelt cipő, takaró, vagy én lábfejes plüss rugit meg overált adtam rá, takarót, lábzsákot.

2010. okt. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia, én plüss mamuszt adtam rá, mert úgyis be volt takarva, vagy overállban volt, nem fázott a lába. Benntre is elég egy mamusz vagy csúszásgátlós vastagabb kiszokni!
2010. okt. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi most vettünk egy kocsi-csizmát, de ebben is hideg a lábaujja, mire hazaérünk. És alig tudom ráadni, a sarka nem ér a talprészhez és lecsúszik róla. A tornacipője jobb volt, de az is hiába volt bélelt, hideg volt abban is a lábaujja. Szóval nem is tudom mi lenne a legjobb. De magasszárút szeretnék mindenféleképp ráadni. Talán dupla zoknival fogjuk használni, ha el nem hagyjuk. :)
2010. okt. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szia! mi bélelt kiscsizmát adtunk rá (persze puhatalpút)+pléd+lábzsák. Nekünk nem volt overálunk, meg bundazsákunk (6-9 hónapos volt télen). Kabát, naci, harisnya meg a fent leírtak!
2010. okt. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!