Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6-7 hónapos babátokra már...

6-7 hónapos babátokra már overallt adtok babakocsizáskor? Vagy hogyan öltöztetitek fel?

Figyelt kérdés
2011. okt. 16. 08:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Anyósom már nyaggat az overallal, de szerintem még nincs olyan hideg. Van egy dzsekije a lányomnak azt szoktuk ráadni. De az utóbbi napokban olyan kellemes idő volt nálunk, hogy a vékonyabb kabát is elég volt neki. A dzsekiben beizzadt, pedig nem volt nagyon aláöltöztetve. Plüss rugiban szoktunk sétálni és alatta harisnya van, meg be is takarom a lábát.
2011. okt. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én most már overállt adok az 5 és fél hós fiamra, igaz alatta csak egy body és egy harisnya van, így nem izzad be de nem is fázik még akkor sem ha elalszik, külön takaró sem kell, nekem így kényelmes, nem kell 25 réteg és nem kell nézni hogy letornázza-e a takarót. Ha majd még ennél is hidegebb lesz akkor meg jobban aláöltöztetem.
2011. okt. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!