Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! 🙂 9hetes kisbabám...

Anyukák! 🙂 9hetes kisbabám sűrűn gargalizáló hangot ad ki. Azzal nincs is baj, de van olyan mintha “ordítani” szeretne csak nem jön ki hang a száján, meg van olyan mikor “sír” sírásnak nevezem de inkább bocsi a kifejezésért, nyávog. Normális ez?

Figyelt kérdés
Első baba, nem tudok sokat. Persze én is úgy képzeltem el mint mindenki, hogy sír és max annyi. Erre jött a hörgés, röfögés, gargalizálás 😄 most pedig már egy ideje ez. Mindig tart meglepetéseket számomra ez az anyaság. Csupán tapasztalatokra lennék kíváncsi. Volt másnál is ilyen?

dec. 6. 18:45
 1/8 anonim ***** válasza:
49%

Nekem egyik gyerekem sem csinált ilyet.

Én paramami vagyok(vagyis voltam eleinte)ilyennelar felkerestem volna a gyerekorvost vagy védőnőt.biztos ami biztos alapon.

dec. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Huu most, hogy így írod én is kezdek be pánikolni. Igazából a röfögés hangokat említettem az orvosnak, arra azt mondta, hogy kinövi. De basszus, ak felkeresem. Nehogy baj legyen. 😮
dec. 6. 19:58
 3/8 anonim ***** válasza:
22%

Jaj én nem akarlak ijesztgetni,tényleg,én csak leírtam,hogy én mit csinalnék

De mondom én az első gyerekemnel egy egyszerű szúnyogcsípéssel is képes voltam orvoshoz menni.😆

dec. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem nem. Semmi gond. 😀 Nem indultam paramaminak, de egyre jobban az leszek, és azt hiszem ez már így is marad. Nem a te hibád 😄csak a kérdésemre válaszoltál. 😊
dec. 6. 20:37
 5/8 anonim ***** válasza:
Készíts videókat. Anélkül menni felesleges.
dec. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj,tudod melyik a legrosszabb időszak a gyereknevelésben?

Az első 40 év,utána már jobb lesz 😉

Nem baj az ha aggódunk a gyerekeinkert 🙂főleg amíg picik,és nem tudják megmondani mi a baj.

dec. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Vedd fel és küld el a dokinak, majd megmondja mizu.

A fiam fulladozott a saját nyálától is

dec. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt, 2 hetesen röfögő hangok, ahogy írod. Azt hittem,meg lesz fázva, el is vittem gyerekorvoshoz, ő megnézte a torkát, meghallgatta tüdejét, semmit nem talált. Olyat mondott, hogy az anyatej tud úgy megtapadni a torkán, hogy emiatt ad ilyen hangokat.
dec. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!