Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kezdte hordani a babád...

Mikor kezdte hordani a babád a 74-es ruhákat?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem egyformák, de most találtam tök jó darabokat akciósan és szeretnék venni.

Ajándékba lenne, nekem nincs gyerekem, így tapasztalatom sem :)


Október 2-án született a baba, 3100 grammal és 50 cm-vel, most kezdi a 62-es ruhákat, bodyból már pl kell, rugiból több az 56-os. - Ha ez segítség…


Vajon kb. május-június tájékán, amikor már jönnek a rövidujjúak, akkor lesz jó a 74-es vagy inkább 80-as? Most pl. egyáltalán nem adnak rá rövidujjú bodyt, úgymond aláöltözőnek sem.


dec. 10. 17:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
39%

Nem lehet kiszamitani, kerlek ne vegyel elore nagyobb ruhat, mert az nem hasznos ajandek.

Hiaba van jo aron, engedd el :D


Egyebkent a kisfiam 5 honaposan hordott 74-es ruhakat, kb 2 hetig. Szinte atugrotta ezt a meretet, akkor eppen gyorsan nott. Viszont mar 80-as ruhakat hordja 2,5 honapja,szoval nem lehet kiszamitani.

dec. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%

Nincs két egyforma gyerek. Két gyerekem közel azonos méretekkel született. 3300-3430/49-52.

Egyikük 7 hónaposan, másik 5 hónaposan kezdte a 74-eseket. De nálunk a rövid ujjú egész éves viselet volt

dec. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
24%
10 hónaposan.
dec. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
58%
9 hónaposra még mindig nagy a 74 es
dec. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
53%
Ha jól emlékszem 6 hónaposan kezdte a 74-et és 10 hónaposan a 80-ast, de az egyes ruhák között is van különbség méretben, hiába ugyanaz van beleirva.
dec. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
18%
A gywrekek sem egyformák meg a ruhák sem. Anyagtól is függ, meg a szabastól is hogy mennyit enged. nekunk volt olyan ruhánk ami egy idő után nyúlt a gyerekkel, sőt túlnyúlt. Nem vettem sok ruhát mert seperc alatt kinövi. Kaptunk is ruhákat, nemelyiknél mire oda jut hogy évszaknak megfelelő tuti kinövi. Kaptunk elvileg 68ast de nem tudta hordani mert kicsi volt. Valoszínű kisebb méretezés. Na meg ő sem kicsi. Most 5 és fel hónapos.
dec. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
33%
Kb 6 hónaposan kezdte, és úgy 13 hónapos koráig hordta. De ahogy írják, full kiszámíthatatlan.
dec. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
18%
Az 51 centivel született októberi babám tavasz végén, nyár elején hordott 74-est, az 55 centivel született második még nem volt 4 hónapos, amikor már ugyanazokat a 74-es ruhákat hordta, mint a bátyja 7-8 hónaposan. Szerintem ez kiszámíthatatlan.
dec. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat.
dec. 10. 21:37
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Kb 9-12 hó
dec. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!