Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kezdte hordani a babád...

Mikor kezdte hordani a babád a 74-es ruhákat?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem egyformák, de most találtam tök jó darabokat akciósan és szeretnék venni.

Ajándékba lenne, nekem nincs gyerekem, így tapasztalatom sem :)


Október 2-án született a baba, 3100 grammal és 50 cm-vel, most kezdi a 62-es ruhákat, bodyból már pl kell, rugiból több az 56-os. - Ha ez segítség…


Vajon kb. május-június tájékán, amikor már jönnek a rövidujjúak, akkor lesz jó a 74-es vagy inkább 80-as? Most pl. egyáltalán nem adnak rá rövidujjú bodyt, úgymond aláöltözőnek sem.


dec. 10. 17:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A barátnőm fia 5 hónaposan hordott 74-es méretet, a lányom egy évesen kezdte, és még mindig jó rá a h&m és a lidl 74-es méret, pedig 2 éves. Ne vegyél előre.
dec. 11. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
60%

2 gyerekem van. Fiam a 74est kb 9-10 hónaposan hordta, 2, max 3 hónapig.

Lányom 1 évesen nőtt bele a 74-esbe, 2 éves koráig majdnem jó is volt rá.

Pedig szinte ugyan akkora méretekkel születtek.


Én tuti nem vennék emiatt sem ajándékba ruhát. (Na meg mert pl nem feltétlen tetszik. Rengeteget kaptunk, amik valóban szívből jöttek, de vagy nekem nagyon nem tetszett, vagy a méret nem volt jó, vagy nem volt praktikus. Így sokat adtam is tovább cimkésen)

dec. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Nem adtam volna oda a ruhát előre, csak amikor az adott méretet hordja.

Nagyon sok ruhát veszek nekik, kérik!

dec. 11. 14:38
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem mindkét gyerekem 4 hónaposan már 74-est hordott. Vagyis a fiam még csak 1 hét múlva lesz 4 hónapos és kb 1 hete váltottunk. Totál lutri, mert van, hogy viszonylag sokáig stagnálnak egy méretben, máskor meg átugorják. Pl kislányom a 86-92es ruhákat 1 évig hordta... Szóval a kezdeti brutál növekedés jó időre lelassult, szinte leállt. Így is nagyon magas.
dec. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!