Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éjszaka kifolyt a pisi a...

Éjszaka kifolyt a pisi a pelusból, megfázhatott?

Figyelt kérdés
6 hónapos kislányomnál most történt először ilyen. Át szokta aludni már az éjszakát és csak reggel vettem észre, hogy pisis volt a háta, tele volt a pelus, átázott a rugija is. Nagyon félek, hogy emiatt megfázhatott. 23 fok volt bent este. Keltsem fel ezentúl éjszaka kicserélni? Volt olyan akinek emiatt megfazott a babája?

dec. 13. 10:03
 1/5 babyboom567 ***** válasza:
79%
Nem kell felkelteni, ki lehet cserélni,úgy is ha alszik.
dec. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Áhh, dehogy. Nem valószínű. Esetleg átválthattok kifejezetten éjszakai pelusra, vagy éjszakára eggyel nagyobb méretet adni rá. De emiatt nem lesz baja, és nem is kell kelteni éjjel.
dec. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ennyitől nem fázik meg. Amúgy mi Huggies éjszakai pelusra váltottunk, azóta nincs ilyen gond.

Az én fiamat nem lehet átpelenkázni ébredés nélkül.

dec. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia, az én kisfiam mindig átalussza az éjszakai pelusozást pedig eleinte 2szer is cseréltem neki éjszaka, mert folyton átázott szegényke. Mostmár átálltunk az egyszeri peluscserére éjszaka. Próbáld ki te is, hogy felébred-e, lehet h a te kisbabad sem veszi észre:) megfázni nem hiszem h megfázna ennyitől, főleg h nincs is hideg nalatok a szobában.
dec. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
88%

Hat azert nem lehet minden babanal pelust cserelni ugy, hogy ne ebredjen fel. Foleg telen, a 7 honapos kisfiam alszik egy halozsakban, hosszu bodyban es rugiban. Mire kicsomagolom, felebred, bar o egyebkent is minden zajra, szoval ez nalunk sose mukodott.


Nalunk mar sokszor elofordult az atazas reggelre, mert mindig valtozik, hogy epp melyik fajta pelenka jo neki. De meg sose fazott meg hala a jo egnek.

dec. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!