Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a majdnem 5honapos lányaimn...

Ha a majdnem 5honapos lányaimnak akarok csináltatni útlevelet akkor ahhoz szükséges őket is oda vinnem? Valaki esetleg jártas ebben?

Figyelt kérdés
Köszönöm szepen válaszaitokat!

dec. 15. 10:19
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Fotó szerintem kell.
dec. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%
Én úgy tudom ott készül róluk a fotó, illetve kell személyi (vagy anyakönyvi kivonat, annak hiányában), lakcímkártya, illetve mindkét szülőnek ott kell lennie (ha csak nem egyikőtöké a kizárólagos felügyeleti jog).
dec. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
93%
Biztos, hogy ott kell lenniük. Mi csak személyit csináltattunk, ahhoz is fotózták.
dec. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerencsére végre fel emeltek a telefont, nem kell oda vinnem őket halisten elég ha viszem az irataik meg az apjuk és sajatom irataikat és házassági papírt, illetve egy itthon készült fotót amit kinyomtatva kell oda vinnem, köszönöm lányok az eddigi segítséget is❤️( csak már gondoltam kiirom ide már lassan 1hete hívtam oket de semmi )
dec. 15. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!