Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idő alatt alszik el a...

Mennyi idő alatt alszik el a pár hetes babátok, és hogyan?

Figyelt kérdés

5 hetes babám nagyon nehezen alszik el.. ha járkàlgatok az se jó, ha magamra veszem az se jó..néha semmi se jó, és bármitől felébred. Ez idegrendszeri probléma lehet? Vagy sok újszülött baba ilyen?

3 hetes koráig csak evett-aludt, néha voltak hasfájós pillanatok de nem volt vészes. Azóta alig bírom elaltatni és nagyon fárasztó, hogy semmi sem jön be. Ma autóztunk is egy nagyot és még ott is főként csak passogott.


dec. 15. 15:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen hintás játszószéked? Pihenőszéknek hívják azthiszem.A miénk abban alszik el picit elringatva.
dec. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is a pihenőszék az abszolút kedvenc, de sokszor elalszik szopizva, és utána át tudom telepíteni az ágyába, ha épp aznap szerencsém van. Nekünk rengeteget segített a white noise is, meg az első babámnál a pólya. Nincs semmi baja a babádnak, az én elsőm az első fél évét végigvisította, azt hittem kipusztulok, de csak mert egy többemberes baba. Nézz utána esetleg annak, hátha a tied is.
dec. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lányomnak az orrát lefelé kellett simogatni, becsukta a szemét és elaludt. Fiamnak a porszívó hangja volt az altató 😅 bekapcsoltam, 5 perc és mélyen aludt, utána leállíthattam.
dec. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Énis szoktam a homlokát a szemöldökét illetve az orrát simizni és ettől megnyugszik, elalszik :)1es vagyok
dec. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#2 vagyok, tényleg, én is szoktam, csak felfelé simizni, mindkettőnél segített. :)
dec. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szopival altatni esetleg?

Vagy cumi a szájába?

Hason vagy háton próbálod altatni? Nálunk a pólya jött be, mert össze-vissza csapkodott a kis kezeivel és ezzel megnyugodott.

Pont 5 hetes korában volt nálunk is egy ilyen őrült időszak, ordított este 7-10 között 1 hétig kb. Semmi nem nyugtatta meg. Pedig előtte 4 hétig semmi gond nem volt. Nálunk ezt követte az, hogy 6 hetes korában miután lecsengett az esti feszkós korsza elkezdte egycsapásra átaludni az éjszakát.

Semmi nem segített igazán csak az idő. Meg hogy bepólyáltam és az biztonságérzetet adott neki.

dec. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én fittlabdán pattogtam vele.
dec. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Adamo hinta, babakocsi, hordozokendo (szigoruan csak setalva).

Ezekben aludt ilyen picikent.


5 hetes, lecci ne kepzelegj mindenfele idegrendszeri bajt, mert csak annyi a baja, hogy 5 hetes. Semmi mas.🤣

Lesz ez meg igyse.

dec. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
56%
Addig szopott,míg álomba ájulva el nem engedte a mellem. Akkor letettem aludni és ennyi.
dec. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!