Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1-2 hónapos babátok mellett...

1-2 hónapos babátok mellett mindig van valaki amikor alszik vagy csak én túlzom el?

Figyelt kérdés
Mindig van valaki mellette a szobában amíg alszik. Vagy a férjem, vagy édesanyám. Nappal is, éjjel is. 1 hónapos

2023. jún. 12. 18:41
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Miert kéne mellette lenni? Mondjuk egy szobában van Velünk a babánk, de nappal igyekszem nem ott tartózkodni, nyugodtan tudjon aludni már 5 hós.
2023. jún. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
91%
Dehogy van. Úgy nem lehet nyugodtan aludni.
2023. jún. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
33%
Első babánál ez teljesen természetes. Sok örömet kívánok a kisemberhez:)
2023. jún. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy is. Bébiőrön keresztül látom mit csinál, ha sír meghallom. Ennyi.
2023. jún. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy, ugyan mellettünk aludt a szobában a kisagyaban de a nappali alvasoknal én nem voltam ott, hanem a nappaliban.
2023. jún. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Örültem, ha elaludt, le tudtam tenni, és mehettem dolgomra, vagy csak enni, vagy kávézni egyet. Több emberes baba volt, és nem sok ilyen pillanat volt...
2023. jún. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
85%

Nálunk mindig volt. De nem azért mert akartam, hanem mert csak cicin vagy mellkason vagy ölben aludt el egész 9 hónapos koráig.

Mit meg nem adtam volna, ha kimehetek 😁

2023. jún. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen természetes, hogy első gyereknél túltoljátok a gondolkodást (bár anyádat nem értem, de lehet, ő csak gyönyörködik a gyerekben), de azért racionálisan gondolj bele, hogy mi baja lenne szerencsétlennek, ha békén hagynátok. Benn van a kiságyban, leesni vagy kimászni (még) nem tud, ha meg felébred és nem tetszik neki a magány, azt úgyis közli nagy hangerővel.
2023. jún. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
83%
Nappali alvásoknál igen, vagy legalábbis akármit csinálok, pár percenként ránézek, mert olyankor a nappaliban alszik babafészekben, légzésfigyelő nélkül, meg van három macskánk.
2023. jún. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Orultem ha elaludt es le lehetett tenni legalabb fel orara.olyankor gyorsan ittam egy kavet,ettem kozben, vagy gyorsan csinaltam valamit.napkozben csak ketten voltunk itthon egy hetes koratol.nem ulhettem mindig mellette amikor vegre elaludt.
2023. jún. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!