Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig fog ennyire bukni a babám?

Meddig fog ennyire bukni a babám?

Figyelt kérdés

Kisfiam 3 hetes.

Sajnos sokat bukik. Megeszi a tápszert, el is aludna, elalszik kézben és kb 5 perc múlva felriad, nyeleget..

Etetés közben többször böfiztetem.

Extrém hosszúra nyúlnak így az etetések, mert megissza a tápit és még egy óráig vagy tovább is kézben van, mire le tudom tenni aludni.

Nappal szintén állandóan kézben van emiatt.

Megemeltük már a fejrészt az ágynál, hogy ne teljesen vízszintben legyen.

Volt valakinél hasonló?

Kezdek nagyon kikészülni, mert mire leteszem kb egy óra van aludni a következő etetésig.

Mikor múlt el, akinél volt hasonló?


dec. 18. 09:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%

nekem a lányom volt így. Csak őt szoptattam.

Elsőre a doki azzal próbálkozott, adjak neki sinlac-ot. nem fogadta el. utána kapott valami cseppet erre. 2 éve volt, nem emlékszem a nevére. Semmi változás.

Végül emiatt (is) 4 hónaposan elkezdtem a hozzátáplálást. Határozottan javult a helyzet. Minél több étkezést váltottunk ki, annál kevesebb volt a bukás.

akkor szünt meg 100%-ra, mikor elkezdett járni 10 hónapos korában.


elvittem magánba gasztros dokihoz 3-4 hónapos kora körül, ő egyből műteni akarta, mert a gyomor záró izma rossz. Örülök, hogy nem hallgattam rá.

dec. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Nálunk is a hozzátáplálás hozta meg a változást, szerencsére azzal el is múlt. Megértelek kérdező, én is alig vártam hogy javuljon a helyzet. Kitartást!
dec. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
Sűrűbb tápszer direkt refluxos babáknak?
dec. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%

Nekünk a ht csak annyi változást hozott, hogy onnantól szineset bukott.

Amikor megtanult ülni, felállni, onnantól javult. Mivel megkésett volt, ez csak 1 éves kora után volt.

Nutriton sűrítő (HA tápszerhez) valamit segített. Sima refluxtápszert nem bírta. Anyatejet szintén nem.

dec. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
56%
Sűrítő, vagy ar (anti reflux) tápszer.
dec. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nálunk is kb. 9-10 hónaposan múlt el, amikor már ült vagy állt napközben. Próbáltuk a refluxra való tápszert, de attól meg kakilni nem tudott, inkább a bukást választottam..

Ilyen piciként mindig hasra raktam le aludni. Így is jött ki belőle a cucc, naponta többször cseréltem alatta a huzatot, illetve direkt ezért a fejéhez behajtogattam 1-2 tetrát, így egyszerűbb volt cserélni/mosni. Szinte erről szólt ez a pár hónapunk :(

dec. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Kisfiam 8 honapos, most kezd neki elmulni a bukas, mar csak naponta-2 naponta egyszer fordul elo. Ez mar merfoldekkel jobb, mint volt.

Korabban brutalis volt, a nutriton surito segitett valamennyit, de az se hozta meg az attorest, de probaljatok ki mindenkeppen szerintem, hatha.

Szoval az ido segit sokszor, meg van, akinek a hozzataplalas is, nekunk az se segitett az elejen, ugyanugy bukott.


De most kezd beerni a dolog.

dec. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Akkor javult némileg, amikor megtanult ülni, de teljesen csak étkezések kiváltásával múlt el 8-9 hónapos korában.
dec. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem tudok konkrét időpontot, de 4 hónaposan már javulóban kellett lennie, az biztos, mert akkor már kevesebbet is sírt.
dec. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Antireflux tápszert eszik? Hízik?

Nem eszik túl sokat egyszerre egyébként? Tápszerrel sajnos könnyű, túletetni igazából azért nem lehet őket sem, mert kibukják a felesleget. De sokszor jó sokat akár.

Hozzátáplálással javul, de nekem a kislányom még így is bukik néha. Üléssel tovább javult a helyzet, de nem ül 0-24-ben szóval még most is előfordul, 9 hónapos már. Testvére 1 éves korig kb biztosan bukott, de egyre kevesebbet.

dec. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!