Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak, ha csak fekve...

Mit csináljak, ha csak fekve tud bukni a két hetes babám?

Figyelt kérdés

Amióta megszületett hiába próbáljuk büfizeteni, nem tud. Volt hogy 45 percet sétáltunk vele, simogattuk a hátát, de semmi. Amint beteszem a kiságyba rá 5 percre bukik.

Annyira félek, nehogy baj legyen belőle. Eddig mindig szépen kifolyt neki, mert oldalt van a feje, de rettegek, hogy egyszer nem lesz ekkora szerencsénk.

Van valakinek tapasztalat ezzel kapcsolatban? Mit csináljak?

Védőnő szerint semmit, de én mégis aggódom.


2015. okt. 24. 09:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Az én babám is bukós. :/ csak nála hiába van büfi.

Nekem már a kórházban is és itthon védőnő is azt mondta, hogy az oldalán altassuk. Csak az meg elvileg a gerincének nem jó. :(

2015. okt. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

teljesen normális, hogy fekve bukik, függőlegesen nem jön ki. de nyilván fekve se jönne ki semmi (már ha nem ette túl magát) ha büfizne vagy nem nyelne levegőt, mert az tolja vissza a tejet.

próbáld meg úgy, hogy nem simogatod a hátát hanem finoman ütögeted, ezt 15 percig, járkálj így vele, közben néha rogyassz a lábaddal, az segít :)

utána tedd hasra, úgy is ütögesd finoman a hátát, majd megint járkálj kicsit vele :) így ki kell jönnie minden levegőnek és nem fog bukni :)

2015. okt. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!