Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehetséges, hogy 3 hónapos...

Lehetséges, hogy 3 hónapos babám most kezdett bukni? Ilyen korban még nem késő AR tápszert feliratni?

Figyelt kérdés

3 hónapos kisfiam egy hete kezdett bukni. Most is annyira, hogy le kellett cserélnem az ágyneműt. Rendesen meg van büfiztetve.

Van a matracon egy vízhatlan lepedő, egy sima lepedő, egy nagy és egy kicsi textilpelus. A vízhatlan lepedő is foltos volt, annyira átázott minden.


Ilyen korban még nem késő AR tápszert feliratni?



2014. márc. 26. 09:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy túl sokat eszik. Nekem védőnő mondta, hogy a babák úgy működnek hogy tudnak többet enni simán, de azt vissza is adják. Ezt csak azért gondolom mert ha eddig nem volt gond a bukás, nem változtattál tápszert stb. akkor nem hiszem, hogy valami szerv probléma miatt lenne, inkább a sok kajától.
2014. márc. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Eszik reggel 7kor, 10kor, 13kor, 16kor, 18:30kor. Minden evésre 120 ml-t eszik.

Este 19től alszik reggel 7ig.

2014. márc. 26. 10:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is inkább sok volt neki a kaja, és a fölösleg visszajön. A reflux nem alakul csak úgy ki 3 hónap után.


Az én lányom pl már 2 éves lassan, 1 éves korától nagyon sokáig reggelente 240 ml tejitalt ivott meg, aztán egyik napról a másikra mindig visszabüfizett belőle keveset. Pedig nem kapott mellé mást, mindig ennyivel kezdte ébredés után. Visszavettem neki 210 ml-re és nem volt többé ilyen gond. Én sem értem miért fért bele eddig gond nélkül több is, de ez van....

2014. márc. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet màr mozog többet és megnyomja a pociját nem?
2014. márc. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!