Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha egy baba 0-6 hós cumit...

Ha egy baba 0-6 hós cumit fogad el kesőbb is, abból baj lehet?

Figyelt kérdés
dec. 22. 17:43
 1/9 anonim ***** válasza:
43%
Előbb-utóbb be fog férni a szájába az egész cumi és az veszélyes.
dec. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Dehogy fog!
dec. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
40%

1-esnek pedig igaza van, ha tul picike maga a cumi es be tudja venni az egeszet a szajaba majd, az fulladasveszelyes.

Nyilvan ez nem azt jelenti, hogy biztosan baj lesz, de van kockazata.

dec. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
3,5 éves a lányom és Nuk 0-6os cumija van még (alváshoz használja). Nem fér be a szájába és soha nem is akarta bepaszírozni. 🤷‍♀️ annyi hogy alvásnál kicsúszik, ami egyfelől jó (hisz addig sincs benn neki) másfelől meg ha nem találja álmában, akkor kell miatta - ezáltal mi is.
dec. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
35%

Le lehet pontozni, attol meg veszelyes, ennyi, ez egy teny, amivel vitatkozni nem lehet.

Az mar sajat egyeni dontes, hogy ki mit csinal.

8 hos kisfiam siman betuszkolta a szajaba az egyik kisebb cumijat, na akkor vettem tole el az osszeset. Nem akarok arra gondolni, hogy mi lett volna, ha ezt ejszaka csinalja.

Azota csak a koranak megfelelot kap.

dec. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ez hülyeség. Maga a cumifejet később sem csinálják nagyobbra ergo nem fér be a gyerek szájába az egész cumi…
dec. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Dehogynem. Sokkal nagyobb.
dec. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem vagyok hülye nekem is van gyerekem és nem nem nagyobb, csak az a része ami amúgy is a szájában van…. Hiába pontozgatsz le. A bibs ugyan akkora, mi azt használunk…
dec. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyre nagyobb az egész cumi.
dec. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!