Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14-15 hónaposod milyen kedves,...

14-15 hónaposod milyen kedves, vicces szokásokkal szórakoztat?

Figyelt kérdés

Kisebb,nagyobb babák anyukái is írjanak bátran!

Én senkit nem pontozok le,erre kérem a többieket is!


2010. okt. 21. 21:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


17 hónapos. Kérdem tőle -Szereted anyát?

Rázza a fejét. (a "mindenre nem" korszakban vagyunk. ) Nem baj, én azért nagyon szeretlek!- felelem neki. Mosolyog, aztán -ha úgy adódik a helyzet- odasomfordál és hozzámbújik. :)

2010. okt. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha kilátszik bármelyikőnk dereka,akkor odamegy,ráhajtja a fejét,simogatja,ölelgeti.

Van egy szivacsmatrac a földön hónapok óta,mert egyszer ott aludt a nővére és ő aznap reggeltől odajár bohóckodni.Már rátettük a két szopipárnát,azokon jót fetreng,borul.

Négykézlábból átnéz a lábai között és somolyog.

Odalép valamelyikőnkhöz, igen közelról az arcába tekint s még oldalra is billenti a fejét.

2010. okt. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Az utóbbi időben magaslati levegőre vágyik:mindenre fellép-pelenkacsomag,dobozok.
2010. okt. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Szól, hogy rakjuk be a hintába, erre feláll az apja a számítógéptől, ő meg gyorsan beül a helyére, mert ez volt a cél:)
2010. okt. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Az én kislányom mindenkinek köszön az utcán.(Még a kamionsofőrnek is odakiabál) Általában szia-t, néha csá-t.(Erre az apja tanította ja és még a kezét is felemeli hozzá.) A múltkor mentünk az utcán, egy rossz kinézetű koma támasztotta a korlátot,( ha éjszaka lett volna megijedtem volna tőle olyan ronda volt,) de a lánykám( 1,5 éves) jókedvűen odakiabált neki egy csá-t,mire a fazon felnéz, kiveszi a cigit a szájából és kiabál egy hatalmas csááá-t vissza. Olyan jót röhögtem neki.
2010. okt. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A "csá" nagy lehetett:DDD
2010. okt. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%

17 hónapos lánykám, ha megkérdezem tőle hogy hol van a hajgumid (vagy bármit) akkor rám néz : háááát..., mintha azt akarná mondani háát nem tudom:)

Kérdezem tőle kérsz inni? két féle válasz,egyik: enni-inni, másik: tejcsi,tejcsi:)

Tegnap turkált a dvd-k között, és megtalált egy playboy magazinhoz adhatták ajándék dvd-t amin két nő volt fehérneműben, erre hozza nekem hogy : anya-anya néni-néni, ez volt az első hogy kimondta hogy néni:)

2010. okt. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
És ezekben a válaszokban mi volt a haszontalan,hogy le kellett pontozni?
2010. okt. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
68%

Lehet nagyobb gyerekekről is?


Iker húgaim olyan 4 évesek voltak, amikor öcsém megtanította nekik: -Kit utálunk? -Gyurcsányt (kórusba! :))


Kicsit nagyobb volt, amikor találtam Tictacot. Nem akartam adni neki. Kérdi:


-Mi az? Tictac?

-Nem, gyógyszer. (Mondom, hogy tereljek... :))

-Akkor fáj a fejem!


XD

A másik pedig egy bölcs mondással gazdagított minket:


Amiért kicsi vagyok, azért van az ujjamban egy csont! :)


És lehetne még sorolni ezer évig...

2010. okt. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon édes történetek!

Keresztlányom/igaz 5 évesen/ kapott egy görögdinnyének látszó labdát.Másnap elkezdett filozofálni,hogy ő tulajdonképpen nem akar felnőni,neki így jó gyerekként.Édesanyja megkérdezte,hogy miért!

-Mert például van nekem dinnyelabdám!Ha nagy lennék,nem lenne!

2010. okt. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!