Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik elektromos hintát...

Melyik elektromos hintát vegyem szerintetek?

Figyelt kérdés

Eredetileg rezgős-hintázósat akartam, de nem akarok túl sokat rákölteni arra, amit lehet nem is szeretne a baba + a rezgés funkciót csak vészes hasfájás, több napos nem alvás esetén indítanám be, mert nem vagyok híve a gyerekek rezgetésének.


Van egy nagytesó, aki félek felborítaná a babát hintástúl, így stabilabbat keresek, nem tudom ezek mennyire azok. A Lionelo magasabb így könnyebben dönthetőbbnek tűnik, de minden más tekintetben az tetszene jobban.


Lionelo Robin:

[link]


Chippolino Hug:

[link]


Előre is köszönöm!



dec. 25. 07:47
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Nem olyan könnyen borulnak ezek. Másrészt meg úgyis ott vagytok, ha benne van, tudtok figyelni a tesóra.
dec. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

Felügyelet nélkül így se ugy se hagyhatod. Szoval a feldönti a nagy elvileg kivitelezhetetlen.

A rezgés vagy bejön, vagy nem a babának. Én is abban bíztam mind a 2 gyereknél, hogy majd kicsit ellesznek benne. Hát rohadtul nem 😅 ahogy bekapcsoltam a hinta vagy a rezgés funkciót, sikítófrászt kaptak.


Igy mi lecseréltük, egy sima fix pihenőszékre.

dec. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Nekünk Lionelo van, csak zöld, de olyan hülye pozícióba kerül bele a gyerek, hogy gyűlöl benne lenni 1 percig is. Úgyhogy ringathatom nem elektromosban, az van még itthon.
dec. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%
Nekünk sima pihenő szék volt, csak rezgést tudott, de soha nem használtuk. Mindkét gyerek nagyon szerette, a nagy a kicsit soha nem borította ki, igaz nem is hagytuk felügyelet nélkül. Fischer Price volt amúgy.
dec. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 babyboom567 ***** válasza:
36%

Bocsi,de jót röhögtem, mikor megnyitottam a linkeket.Még jó hogy nem akarsz sokat költeni.

A hinták jók, de pl az én gyerekem,bebújna ezek alá,és ezeket biztos felborítaná,szóval nem biztos hogy az ilyen magasított jobb.És úgy sem lehet felügyelet nélkül a baba.

dec. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
25%

Baby Bjorn bouncer.

Alom ! 8 honapig hasznaltuk. Nyugat Europaban nagyon nepszeru.

dec. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!