Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti vennétek elektromos hintát...

Ti vennétek elektromos hintát ( ami újszülött kórtól használható)? Hasznos? Szeretik a babák? Konkrétan egy Graco Delight hintáról van szó!

Figyelt kérdés
2012. máj. 13. 10:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Én vettem volna ha a párom nem beszélt volna le:(De komolyan...az én lányom piciként állandóan úgy aludt el hogy a hordozóban ringattuk és utána tettük át a kiságyba.Ha jó árban van vedd meg, ha meg nem jön be még eltudod adni teszveszen vagy vaterán.
2012. máj. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mi nem vettük, hanem kaptuk, és nagyon szerette kislányom, volt egy időszaka amikor nap közben csak abban aludt el kínlódás nélkül - hálás kis szerkezet! Inkább használtan próbálj meg venni , újonnan csak akkor, ha több babót is terveztek.
2012. máj. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
első vagyok .....igaza van az előttem szólónak...használtat érdemes..tele van vele az expressz és jó árban is vannak.
2012. máj. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én nem vennék. Már nagyobb voltam (12 ill. 16) amikor az öcséim születtek, és mindkettőnek volt, de mindketten utálták, inkább anyukámon/rajtam akartak lógni egész nap, szóval nálam ez nincs a babakelengye listán. Viszont, ha ki szeretnéd próbálni, érdemes használtan venni, sokkal jobban jöttök ki!
2012. máj. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mi vettünk neki. Úgy üvöltött benne h nem igaz. Nagyon utálta, bele se birtuk tenni pár alkalom után. :-/ Pedig annyira kis nyugtató dallama volt meg minden. Szerencsére nagyon hamar el tudtam adni!


Próbáljátok ki, nagyon sok baba szereti!

2012. máj. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi vettunk es imadta a fiunk:-) Bar nem az altalad emlitett markat,hanem Fisher Price hintat vettunk.
2012. máj. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekünk is Fisher Price hintánk van, a kisfiam imádta az elején, ha nagyon nyűgös is volt, a hintában mindig megnyugodott, néhány hétig mindig abban aludt el. Mostanra (3 hónapos) már kicsit megunta, jobban szereti ha kézben van és mi ringatjuk, nem mindig lehet "lenyugtatni" vele, de még mindig sok időt tölt a hintában, amikor épp olyan kedve van :)
2012. máj. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Akartam venni graco hintát, de szerencsére nem vettem, mert elmondták, a dokik, hogy be kéne tiltatni annyira károsak az ilyen hinták.
2012. máj. 16. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Károsak? Nekem kifejezetten ajánlotta a doki, mert fejleszti az idegrendszert.
2012. máj. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

De a gerincnek nagyon nagyon ártalmas.

Inkább olyan hinta ajánlott amiben teljesen fekszik.

2012. máj. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!