Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan reagálnátok arra, ha...

Hogyan reagálnátok arra, ha vendégségben pelenkáznátok a babát, és a házigazda panaszkodna, hogy büdös van?

Figyelt kérdés

dec. 27. 12:10
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
83%
Bocsánatot kérnék. Fölöltöztetném, és elköszönnék. Amúgy nincs biztosítva fürdőszoba, ahol utána szellőztetni lehet? A mainpelenkák úgy semlegesítik a szagokat is, hogy nemigen érezni. Milyet használsz?
dec. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
57%
Visszakérdeznék, hogy az ő szara nem büdös?
dec. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
96%
Arról nem szól a fáma, hogy megkérdezted e, hogy hol pelenkázhatod át a babát illetve, hogy hol tetted?
dec. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
86%

Megkérném, hogy akkor csukja be a száját :D

Viccet félretéve..

Olyan helyiségben pelenkáznám át, ahol 1 perc ablaknyitás megoldja ezt a problémát, a pelenkát pedig vagy kivinném kinti kukába, vagy kérnék(/hordanék magammal) egy zacsit, amibe betudom csomagolni, és úgy kidobni.

De szerencsére mi nem járunk ilyen helyekre vendégségbe, a rokonok nem szólnak be erre, a barátaink nagy részénél pedig vagy van gyerek/ esetleg rokon gyerek, vagy nem akkora tahók, hogy szóbahozzák.

A széklet ilyen, mindenkinek van, mindenkié büdös, senki nem kíváncsi a másikéra, mégis van amikor megesik, hogy belefutunk a szagába. Értelmes ember nem emlegeti fel, max borzong egyet, és “megy tovább”.

dec. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
96%

Ilyen nem történne, mert ha vendégségben vagyunk, akkor megkérdezem, hogy hol tudnék pelenkát cserélni.

Akkor is ha csak pisis a pelenka, ha meg kakis akkor végképp. Mért kellene másoknak végig nézni a gyerekem szaros seggét, és szagolni a szagot?


Voltam már úgy vendégségben, ahol az anyuka kicsapta a gyerekét a szőnyeg közepére, és prím plánban nézhettük a műveletet, a szagról nem is beszélve. Pedig volt a házban 4 üres szoba, plusz külön pelenkázós fürdőszoba, mivel a nő anyukájának a házában voltunk.

dec. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
52%

Elnézést kérnék, összeszedném a cuccainkat, és azonnal távoznék, kis zacskóban vinném a pelust is.

Nem mondanám el, csak gondolnám: ide sem jövök többé. Ellenben a továbbiakban soha nem tenném be oda a lábam sem a gyerekkel, sem nélküle. Ha megkérdeznék, miért nem megyünk, akkor elmondanám.

dec. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
92%
#6 vagyok. Még annyi: természetesen én eleve úgy állnék neki pelenkázni, hogy megkérdezném, hol tehetem meg, és szellőztetnék. Ha ezek után lennének a megjegyzések, akkor áll az, amit előzőleg írtam.
dec. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
15%

Bocsánatot kérnék, mivel tudnám, attól hogy pottyantottam egy gyereket még nem körülöttem forog a világ és a gyerekem végterméke sem lesz rózsaillatú.


Aki nem így tenne gondolom nem zavarná ha más mellette szarna igaz? Minimális intelligencia kérdése és elvonulok, vagy a gyerekem nem hal bele ha a szent kis feneke 1-2 órát kakiban van.

dec. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
80%

Eleve megkérdezném, hogy hol pelusozhazok, megpróbálnám a legkisebb gondot okozni. Ha ezek után megjegyzést tenne, akkor elnézést kérnék, végigülném az aznapi programot, de többet nem mennék. Éppen elég nehéz anyukának lenni anélkül, hogy b*sztatnának, hogy büdöset kakil a gyerek. Ha azt gondolta, hogy vattacukor illatút kakil, akkor majd jövünk vendégségbe, ha fel tud készülni erre a nagy lelki teherre.

#8 Nem baj, ha 1-2 órát kakiban van? Gondolom nincs gyereked. Nagy baj van, ha képes vagy a saját kakijával kimaratni a babád érzékeny bőrét azért, hogy nehogy az állítólagos barátod egy pillanatra is kakiszagot érezzen. Nehogy már egy kisbaba kakija olyan elviselhetetlenül undorító legyen, hogy egy szobában se lehessen vele lenni. Nem megenni kell.

dec. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
90%

#8

Neked nincs gyereked. De az alábbi teszthez nem is kell: szarás után ne töröld ki, és maradj úgy pár órát. Meséld el, kellemes volt-e! És ez esetben még mindig nem abban ülsz, amit kinyomtál. De kipróbálhatod azt is, milyen komfortos.

dec. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!