Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valószínűleg nem ez volt a...

Valószínűleg nem ez volt a baja? (Fejütés)

Figyelt kérdés

Tegnapelőtt beütötte a fejét. Eldőlt állás közben a kőre. Egyből felsírt, puppillái ugyanakkorák voltak, akkor nem hányt, nem is vesztette eszméletét, de már este volt tehát kb 1 órára ment aludni. 3 körül felkelt és ide oda dülöngélt. Tudjátok mint mikor valaki nem tud elhelyezkedni, félálomba van. Akkor nem is tűnt fel. Aztán kb 15-20 perc alatt simire elaludt.

Tegnap hívtam az orvost de elfelejtettem mondani neki. Azóta is rendben van igazából ugyanúgy csinál mindent.


Ma reggel hányt egy kisebb mennyiséget szopi után fél órával. De az már ennyi idővel utána nem az nem?


dec. 28. 11:43
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
10hós
dec. 28. 11:43
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Én bevinném megnézetni, pláne ha hányt. Simán ennyi idővel utána is jelentkezhetnek tünetek, azért kell bennmaradni megfigyelésen.
dec. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel a gyerek orvost, szerintem.
dec. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
Én bevinném
dec. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
Két tünet megvan, mennyit vársz még?
dec. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
Hányás után bevinném.
dec. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%

Azért biztonság kedvéért nem ártana megnezetni.

Nem is tudom,talán 3 napig jelentkezhetnek tünetek.(javítson ki valaki ha tévedek)és ti benne vagytok a három napban.

dec. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
25%
Ja,irkalj csak gyakoriak nyugodtan miközben lehet a gyerekednek agyrázkódása van...
dec. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Eszembejutott hogy felhívtam a kórházat. Azt mondta ott a doki miután mondtam az éjjeli incidenst neki, meg a hányást is. Azt mondta hogy az nem ennyi idővel utána jelentkezne. Azóta egyébként ugyanúgy viselkedik.
dec. 28. 12:38
 10/35 anonim ***** válasza:
95%

Kórházi személy ilyet biztosan nem mondott neked.Dehogy hívtad.


Agyrázkódás lehetőségénél 24/48 órán belüli hányás esetén gyereket automatikusan bent fognak megfigyelésre.

dec. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!