Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hós babánál lehet ilyet...

9 hós babánál lehet ilyet tapasztalni?

Figyelt kérdés
kb.3 hete éjszaka megébred,többször is és cicit kér.majd visszaalszik.anyatejes.ez lehet a szeparációs szorongás?vagy éhes lenne?ti mit tennétek a helyembe.eddig végig aludta az éjszakát!
2010. okt. 22. 11:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, éppen a mi szitunkat írtad le. Én két dologra tippelek: az egyik, amit írtál, a szeparációs szorongás, a másik pedig a hozzátáplálás miatt van. Kb. hat hónapos koráig olyan szinten átaludta az éjszakát, hogy mindenki minket irigyelt. A hozzátápi kezdetével volt egy ébredése, ami azóta már két-három alkalomra nőtt. Én épp most gondolkodom rajta, hogy azt fogom kipróbálni, hogy max egy szopi, a többi ébredésnél mondjuk az édesapja megy be, megitatja vízzel, kedves szavak, cumi, és megpróbálni így visszaaltatni. Kíváncsi vagyok, sikerül-e, mert már kissé kezdünk zombik lenni. :)
2010. okt. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nekem alig ezsik nappal...csak cicizni akar!!!nem tudom hogyan szokassam az ételekhez....
2010. okt. 22. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!