Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hónapos babánál 37 fokos hő...

Keditt kérdése:

1 hónapos babánál 37 fokos hő lehet betegség jele?

Figyelt kérdés
Popsiba mértem neki 37,6-ot ebből le kell vonni 5-öt így 37,1 mellé párosul neki habos híg széklet de ez utobbiról azt olvastam,hogy túlzott bélgázképződés miatt van nagyon gázosak a kis belei.Lehet valami vírus a hőemelkedése miatt vagy ez a hő nem vészes náluk?
2011. nov. 13. 23:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy babánál ez még nem hőemelkedés! Nem lehet, hogy kakilás után mérted neki? Mert akkor többet mér, mint máskor!
2011. nov. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia. Kaksizott közben,ezért mégegyszer megmértem neki és ugyanannyit mutatott, persze ez egy pelenkázáson belül volt. Hamarosan megmérem ismét. Arra is gondoltam,hogy esetleg nagyon fel volt öltöztetve mert ők még nem képesek szabályozni a testhőmérsékletüket. Most a kis fejecskéjét sem érzem annyira melegnek de a bizti kedvéért megnézem még később. Csak azt szerettem volna tudni,hogy ez még belefér-e a normál tartományba.Köszi a választ :)
2011. nov. 13. 23:35
 3/7 anonim ***** válasza:

jajj nehogy méregesd most neki fél óránként :)

írd be a googliba, ki fogja adni, nekik még a normál testhőmérsékletük 37,1-37,2 általában, tehát teljesen normális, szó nincs hőemelkedésről, tessék megnyugodni! :)))

2011. nov. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rendben :) Meg vagyok nyugodva nem fogom méregetni csak max egyszer nézem még meg,emiatt nem fogom hőmérőzni fél óránként tuti :) Köszike.
2011. nov. 13. 23:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Akkor biztos azért volt "magasabb" mint szokott, mert kakilt előtte, és akkor magasabb neki! De teljesen normálisa hője, nyugi! Én úgy tudom, hogy egy babának magasabb a hője, mint egy felnőttnek!!!
2011. nov. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A fiam 2 hónapos, neki rendszeresen napszaktól függetlenül 37.2 a hője:) Semmi baja, nem beteg neki magasabb egy kicsit. (tehát a fenekében 37.7)

Imádja is a meleget :))

2011. nov. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na, hogy van a bébid???
2011. nov. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!