Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Panelban hogyan szoktassam a...

Panelban hogyan szoktassam a kinti levegőhöz 2 hetes babánkat ha az első sétára készülünk?

Figyelt kérdés
Ha jól felöltöztetem, sapkát adok rá és a du.- i nyűgös időszakban együtt nézegetünk a nyitott ablaknál az vajon jó?
2010. okt. 22. 12:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
igen kezdetben tökéletes később ha nem francia erkélyetek van hanem a rendes akkor babakocsiban ott is lehet jó pár percig utánna mehettek sétálni.
2010. okt. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
sajna nincs erkély:( de akkor ma beöltözünk az esti tutujgatáshoz és nagyra nyitjuk az ablakot:) De jól fog kinézni a család:D
2010. okt. 22. 12:20
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
ÚGY IS lehet hogy amikor szellőztettek / kereszthuzatot akarsz csinálni akkor elötte felöltözteted és lerakod a földre a játszószőnyegre tíz perc negyed óra és vége.
2010. okt. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jól felöltöztetve kitoltam az erkélyre hogy szokja a kinti levegőt először csak rövid időre 5-10 perc de ott voltam Vele.
2010. okt. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

hmm... mi is panelban lakunk, októberi a babám, 2 hetesen levittük és lent is maradtunk vele. én így nyugodtabb voltam, mint rányitni az ablakot. Semmi baja nem lesz, ha rendesen felöltöztetve leviszed egy kicsit. Délelőtt vidd le vagy kora délután, amikor már süt a nap.

Ha bemelegszik bent a melegben és rányitod a hideg levegőt sokkal könnyebben megfázhat szerintem, mint akkor, ha időjárásnak megfelelően öltöztetve leviszed levegőzni.

figyelni kell lent is, hogy ne legyen melege és ne is fázzon, és ha ez stimmel, akkor nem lesz semmi baj

2010. okt. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi is panelba lakunk,és nekünk sincs erkélyünk,csak ugynevezett kilépő.Én jól felöltöztettem és kinyitottam az erkély ajtót.Első nap 5 percre aztán mindig nüveltem az időt.10,15,20percre.ezt az első 4 napban már elkezdtem amikor haza jöttünk mert 5. nap már ballagásra kellet mennünk..de persze akkor egyszerübb volt mert április volt és nem volt ilyen hideg.
2010. okt. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!