Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tanítsam meg a 4,5 hós...

Hogy tanítsam meg a 4,5 hós babámat, hogy eljátszon egyedül?

Figyelt kérdés
Egyszerűen 2 perc után már hisztizik utánam és nem nagyon tudok mellette semmit sem csinálni. Baja nincs mert, ha játszok vele akkor nagyon jól érzi magát. Nem tudom mi változott, mert 2 hósan szépen eljátszott egyedül, most meg már lehetetlenség bármivel lefoglalni.
2009. jan. 3. 18:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

szia

lehet érzi a fogacskákat.

nálunk dettó ez van, 5hós a kiskrapek.és jönnek a fogak.

2009. jan. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez lehet ok?2,5 hós kora óta mocorognak a fogacskák, ha ez lehet ok akkor elfogadom.Féltem, hogy kényeztetés...
2009. jan. 3. 19:00
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
megint én vagyok.nálunk is jól ment minden,kb.3hete, van hogy leteszem egyből sír, nemtudja, nem is akarja lekötni magát.fájdalmai vannak szegénykémnek.
2009. jan. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És ha játszol vele úgy nevetgél? Mert itt nálunk akkor nagyon jó a hangulat, csak ne egyedül keljen játszania.
2009. jan. 3. 19:57
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

többnyire ,igen akkor elvan,, de látszik hogy nagyon nyűgős, és éjjel is 3x-4x kel, pedig eddig már átaludta az éjszakákat.

nekünk a doki mondta, látta hogy jönnek a fogak, 1hónap és kinnt is lesz,az első...:(

ez hosszú folyamat, csak egyet tehetünk türelmesen, szeretgetnünk kell őket.

2009. jan. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia, nálunk ugyanez volt, ugyanennyi idosen, aztán másfél honap mulva kibujt 2 fogacska! Szerintem azért van el, ha foglalkozol vele, mert elterelodik a figyelme róla, saját maga meg nem tudja lefoglalni magát annyira...Miután kibujtak a fogak, elmúlt, egy pár hétig megint nagyon szépen elvolt maga, most újra...Ez van:)
2009. jan. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!