Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7hós babám még nem kúszik, és...

7hós babám még nem kúszik, és nem is játszik egyedül, sőt mostanába egész nap ölbe lenne. Mit tegyek hogy jobban eljátszon magába?

Figyelt kérdés
éjszaka is egyre többet kel fel,nekem most még nehezebb,mint ujszülött korában.ja foga még nincs.félek,hogy elkapatom.
2009. jan. 26. 09:51
 1/4 anonim ***** válasza:
elkényeztetni nem fogod... szerintem a szeparóciós szorongás miatt ragaszkodik hozzád ennyire.
2009. jan. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az enyém se kúszik még 7 és félhónaposan. Pedig már 4 hónaposan forogtunk. Olyan mintha meg állt volna a fejlődésben. Kiváncsi vagyok én is a válaszokra.Szerintem csak ülni szeretne többet.Én be szoktam rakni a babakocsiba és ülő pozícióba rakom és ott el van egy darabig.
2009. jan. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az enyém sem kuszik,inkább a kezével huzza magát.Az egyedül játszást ugy oldottam meg,hogy plédet raktam a földre,ahol épp vagyok,tedtem neki játékot,és ö igy szépen játszik,mert közben lát engem.
2009. jan. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat a plédes megoldást kipróbáljuk!mERT nekem is vinni kell magammal mindenhova A KISMANÓT.
2009. jan. 26. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!