Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Angyalcsók,gólyacsípés,...

Angyalcsók,gólyacsípés, lazacfolt( ki hogy ismeri) kinek a babáján volt és mikor múlt el kb.?

Figyelt kérdés

3 hónapos a babám van mikor erősebben látszik van amikor halványabban, de még nem nagyon múlik.

Van neki mindkét szemhéjon, homlokán, szája felett,tarkón.


Kineki mikor kezdett halványodni illetve elmúlni?

Az összes doki akivel eddig beszéltem mind azt állítja hogy ez 1 éves koráig el fog tűnni.



#baba #folt #lazacfolt #Angyalcsók #Gólyacsípés #Tarkó homlok
jan. 1. 18:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémnek csak egészen enyhe volt, kb 3 hónapos korára múlt el pont.
jan. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
8 évesnek a szeme mellett van, 10 évesnek haj lepte részen, de látszanak
jan. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nálunk is egy pici a tarkójánál a haja alatt volt. 1 év körül,de most elgondolkoztam..passz őszintén.:D Ott körül eltűnt,lehet hamarabb valamivel.
jan. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 babyboom567 ***** válasza:
84%
7 évesem van ,sok helyen volt neki,de a homlokán lévő halvány ugyan de megvan még és ha dühös/sír bevörösödik.
jan. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
22%
1 éves kor körül, talán kicsit később. Ami nem múlik el, az más.
jan. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
64%
A lányomnak a szeme közt az orrnyereg felett, a tarkóján, meg a fülcimpa alatt volt/van. Csak akkor látszik mostmár, ha sír.
jan. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
71%

6-os vagyok.


Annyit tudnod kell,hogyha valódi tűzfolt,az megmarad egész életére. Főiskolai évfolyamtársam volt egy szőke lány. Neki a fél arca vörös volt.


A gólyacsípés viszont elmúlik.

jan. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Valamilyen ér összehúzó krém létezik rá? Olvastam hogy Biodermának van ér összehúzó krémje, viszont nem találom, valaki esetleg tudja melyik az?
jan. 1. 19:38
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem tűzfolt, mindenki azt mondta hogy gólyacsípés(dokik) mivel szimmetrikusan vannak az arcán..
jan. 1. 19:39
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
1,5 éves a kislányom, a szemöldökei között, a homlokán, az állán és a tarkóján van. Ha sír, vagy nagyon melege van/fázik, akkor még látszik, de szépen elhalványodott alap esetben. Én kérdeztem anno a dokit, azt mondta 3 éves korra el szokott tűnni, ha nem, akkor lézeres kezeléssel lehet halványítani majd. Az elején aggódtam emiatt, nagyon erősek voltak a foltjai, mostmár abszolút nem. :)
jan. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!