Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen fajta mamos cumit vegyek?

Milyen fajta mamos cumit vegyek?

Figyelt kérdés
Eddig mamos szilikon volt. Ezt ajándékba kaptuk. Én Nuk vettem de ez vékonyabb és nem igazán tetszik neki gondolom mert sokkal vékonyabb. Mamosnál láttam szilikon és latex cumit. A mam latex is vékonyabb ahogy lattam a neten viszont lehet azt sem fogadja el így. A leendő fogadnak nem szeretnék ártani.

#Mam cumi #Latex vagy szilikon
jan. 1. 21:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Amilyet a baba elfogad. Többet ki kell próbálni.
jan. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

[link]

Én ezt veszem, tökéletes.

jan. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%

Mindegyik árthat a fognak, szóval ha ez egy fontos szempont, akkor ne adj neki cumit.


ÁrtHAT - tehát nem minden esetben árt, de előfordul gyakran és sosem tudni, hogy a te gyerekednél hogy lesz


Cumi mentesség - nem akkora misztikum, mint gondolja elsőre az ember - nem volt mindig cumi, és sok gyerek amúgy sem fogadja el... ez nem ősanyaság, csak van ilyen opció is. Ennyi.

jan. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%

A cumi mindenkeppen artalmas a fogakra nezve, valojaban nem letezik olyan, ami jo lenne, hiaba a reklam.


De okosan kell hasznalni, lehetoleg csak altatasnal es 2 eves kor korul valahogyan le kell rola szoktatni a gyereket es akkor nem lesz baj. Ha allandoan log a szajaban es nagyon sokaig cumizik, na az a problema.

jan. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha elfogadta a mam szilikon cumit, akkor én olyat vennék. Nálunk ez a fajta vált be, természetesen az életkornak megfelelő méretű. Egyszer véletlen vettem latexot, de azt nem fogadta el a gyermekem.
jan. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Marad a szilikon. Csak akkor kell neki ha már ugy kel hogy nagyon éhes. Legalább nem sír😁


Ha megyünk valahová még akkor fogadja el

jan. 2. 00:28
 7/8 anonim ***** válasza:
46%

"Én Nuk vettem"

😅

Anulu, te vagy?🤣

jan. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
🤣 hát ezen jót nevettem 🤣
jan. 3. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!