Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen fajta (márkájú) fürdőbu...

Milyen fajta (márkájú) fürdőbugyit vegyek? Hol lehet venni?

Figyelt kérdés
Elég sűrűn járunk fürdőbe és nagyon sokba kerül az úszópelus ezért gondoltam veszek vagy rendelek fürdőnadrágot.Csak nem tudom hogy melyik jó minőségü és tartós.Akinek van az irja meg hogy milyen és hogy hol vette.Köszönöm!
2010. jan. 27. 08:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Mekkora a pici?

Ugyanis ha még nem szobatiszta jobban jársz az úszó pelussal. Mert vannak helyek ahol ha belekakil a medencébe kifizettetik veled a medence takarítást. Az pedig több 10x-se egy pelusnak.

Egyébként egy pelust is meglehet szárítani ha nem kakis csak vizes lett. Így tudsz spórolni.

2010. jan. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen még pelusos! Kifejezetten babáknak való fürdőnadrágra gondoltam ami bennt tartja a kakit!
2010. jan. 27. 09:12
 3/3 anonim ***** válasza:
ilyet nem ismerek sajnos.
2010. jan. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!