Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogy egy 6 hetes...

Normális, hogy egy 6 hetes baba szinte folyamatosan sír, ha ébren van?

Figyelt kérdés
Viszonylag kevés az az idő egy napban (összvissz 15 perc lehet) amikor nyugisan elvan, amúgy folyamatosan sír és csak pár percekre lehet megnyugtatni, így folyamatosan váltogatni kell a módszereket, amivel nyugtatjuk, teljesen kimerültünk már ebben. A rekordja 5 óra egyhuzamban, amikor nem is aludt (csak próbáltuk letenni) és ez ment. Lesz ez jobb? Vagy mit lehetne csinálni? Szerintem nem csak hasfájásról van szó, csak néha maximum, amikor azt látom rajta, de nem ez a legjellemzőbb.
jan. 3. 22:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindig van valami oka, max nem jövünk rá hogy mi. Szóval igen, lehet normális meg nem is. Nekem a második gyerek volt olyan, hogy minden ébren töltött percében sírt, nála pl a csendes reflux volt az egyik ok és a feszes izomzat a másik.
jan. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy jobb lesz, vagy nem. Ha kézben van, akkor is sír? Nálunk ez az időszak addig tartott, amíg nem tanult meg önállóan járni. Addig csak sírt, üvöltött, ordított, ha le volt rakva.
jan. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem nem normális.


Ha evett és tiszta a pelus,nem lenne szabad mindig sírnia.

Gyerekorvos mit mond?


Nekem beteg volt a gyerek, de még ő sem sírt folyamatosan, pedig kórházról-kórházra jártunk vele.

jan. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

A baba első foga 6 hónapos kor körül bújik ki és legtöbbször a gyermek 2 és fél éves korára mind a 20 tejfog kinő.

rágugliztam én erre,ezt onnan másoltam.

Nekemis mikor felnőttként jött a bölcsességfogam, nem volt kellemes.Babakoromra már nem emléxem.

De asszem átszakítja a fog az ínyt.

jan. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*Nembiztos,hogy ez a baja,vagy hogy általánosan/mindig de sztem ez is lehet
jan. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%
Olvass utána a többemberes babáknak. Lehet éppen csak extrém igénye van a testkontaktusra. És igen az úgy lesz egyre jobb ahogy egyre önállóbbá válik. Ha majd tud már menni utánad meg több mindent ért
jan. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Enyem is ilyen volt, 4 honapos kora korul kicsit jobb lett a helyzet, fel eves kora ota pedig eg es fold a kulonbseg. Kitartast.
jan. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!