Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tippeket szertnek kerni:...

Tippeket szertnek kerni: mennyiert adjam el Graco alig hasznalt babakocsit? NEM ITT HIRDETEM VAN RA VEVO!

Figyelt kérdés

Nem hirdetni szeretnem itt a babakocsit, mert van mar ra veveom, csak nem tudom, hogy otthon mennyiert lehet eladni egy 6 honapig hasznalt graco babakocsit.

Baratnom ismerose venne meg (nem barati aron adom, mert nem ismerem).

Van hozza esovedom labzsakom(ezt sosem hasznaltuk)babyhordom es igaz nem hozza valo de kap egy taskat is(babakoc si taska, de nem gracos).Teljesen hibatlan kocsi es minden kerek teljesen uj, mert ki lesz csereltetve.

Mit ajanlanatok realis arnak??


2010. okt. 22. 20:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
tudni kéne mennyi volt eredetileg újonnan
2010. okt. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Kulfoldon elunk es nem lenne realis a magyar fizetesekhez kepest.Azert is nem az itteni arak szerint szeretnem eladni.....abbol akar ujat is vehetne.

Tenyleg realis arat szeretnek mondani Nekik.

+ ugye bele kell kalkulalni a haza szallitasat is, de ez mas kerdes :)

2010. okt. 22. 20:21
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
nézd meg a vatera.hu, vagy a teszvesz.hu oldalakon, hogy mennyiért adják ezt a típust, abból tudsz képet alkotni.
2010. okt. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

koszonom :)

meg sosem hasznaltam ezeket az oldalakat, de biztos rajovok, hogy kell :D

2010. okt. 22. 20:26
 5/12 anonim ***** válasza:

ha mégse, akkor tessék:DD


[link]


[link]

2010. okt. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

koszonom :)

megtalaltam az oldalakat :)

es koszi a linkeket is :)

2010. okt. 22. 20:35
 7/12 anonim ***** válasza:

Én akcióban vettem a nyáron egy Graco babakocsit hordozóval együtt, újonnan, boltból, garival Budapesten.

50000 ft volt.

2010. okt. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Annyira valtozo arak voltak mind2 oldalon :S

De ha Te 50-ert vetted valoszni hulye lenne valaki tegyuk fel 40-et adni egy hasznaltart....

kb 20-25ot adna

en kb 20ert tudom haza kuldeni...tehat....meg mindig van egy felesleges babakocsim :D

Koszonom a segitseget!!

2010. okt. 22. 21:13
 9/12 anonim ***** válasza:

Pontosan milyen? Én majdnem két éve, újonnan 90 eFt-ért vettem ezt. (Annyi különbséggel, hogy az enyémhez mózeskosár is volt.)


[link]

2010. okt. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az utolsó vagyok. Ilyen volt pontosan.

[link]

2010. okt. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!