Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baby Merc babakocsit mennyiért...

Baby Merc babakocsit mennyiért tudok eladni? S milyen oldalakon tudom meghirdetni?

Figyelt kérdés

Baby Merc babakocsit mennyiért tudok eladni?

Minden van hozzá.Hordozó,ami a babakocsira is illeszthető,hordozható mózeskosár,ami szintén a babakocsiba illeszthető.Bolygókerék,szóval minden extra.Újonnan 85000 körül vettük.


2011. márc. 8. 11:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szia!Vaterán érdemes megpróbálni,esteleg expresszen.Olyan 40 körül tudod eladni,bár ez függ az állapottól és hogy mennyi idős kocsi.
2011. márc. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Szia!


Kifogástalan gyönyörű állapotú s nagyon szép tiszta!

Ha 47-45 000 között teszem fel az szerinted sok?

2011. márc. 8. 11:31
 3/15 A kérdező kommentje:
S milyen babbaoldalakra tudom még feltölteni?
2011. márc. 8. 11:31
 4/15 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem is ilyen kocsim van és én 50-ért szeretném eladni.:)Semmi baja tavaly vettem szintén 85-ért.Grafit rózsaszín.Szerintem nagyon nehéz lesz eladni.:(Én ismerősök által próbálom eladni,de eddig sikertelenül pedig nyárra szeretnék egy könnyű kis kocsit.
2011. márc. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

az expresszen ingyen tudsz feladni hirdetést.

a vatera és teszvesz kér érte pénzt.


vannak még kimondottan babás oldalak (babaapro), de a fenti oldalakon érdemes hirdetni.


baby merc-et újonnan 60-70-ért láttam, arra még van gari. ha a tiéd is garanciális még, meg szép állapotú, akkor kb 40 ezerért el tudod adni.


minden képpen tölts fel róla éles képet, ne túl nagy felbontásút. mert ha nincs kép, vagy a képen szinte semmi sem látszik, nem fognak vele foglalkozni.


[link]

2011. márc. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
1.vagyok!Én egy multifunkciós 120 ezeres 6 hónapos kocsit árulok 68 -ért és nem kapkodnak utánna. :(Rengeteg új van olcsón!!!!
2011. márc. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

jut eszembe, a babaszoba.hu

itt a csevegőben és az aprohirdetés rovatban is hirdesd meg


de nézegesd gyakran, hogy írt-e valaki. (a rendszer gyakran nem küld mélt róla)

2011. márc. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Szia!


Nagyon szeretem a mai napig,kicsit fájó szívvel válok meg tőle,de hát megnőtt a kisfiam s így már nehéz,hogy megy s én meg tolom a kocsit.Újonnan egyébként úgy 60 000 körül van,hogy nincs hozzá hordozó se és a bolygókerék is +7000 ft mikor megvettük.Ezeket az extra dolgokat csak akkor mondják meg,hogy nincs hozzá csak az alapkocsi.

2011. márc. 8. 11:38
 9/15 anonim ***** válasza:
Engem érdekelne a kocsi, ha tudnál esetleg fotót mellékelni...
2011. márc. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Írtam prívit!
2011. márc. 10. 10:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!