Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyiért lehet ezt a babakocs...

Mennyiért lehet ezt a babakocsit szerintetek eladni?

Figyelt kérdés

[link]

Ez év októberéig garanciális, folt- és karcmentes, alig használt (három hónapot)- sportrész egyáltalán nem.


2011. márc. 6. 13:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100 felett semmiképp sem szerintem...
2011. márc. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Használt babakocsit általában csak féláron sikerül eladni sajna. :(
2011. márc. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyon jó fotókkal 80-ért elmegy!Bébihordó van hozzá?
2011. márc. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja és még annyi,hogy nagyon sokan félnek a 3 kerekűtől:(Én is egy 3 kerekű szettet árulok.
2011. márc. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sajnos az a tapasztalat hogy sokat bukik rajta az ember hacsak nem tudja az illető kipróbálni aki meg szeretné venni, mert amúgy nagy a rizikó:(

Egy ilyen viszonylag drága kocsi szerintem se megy el 80 nál többért :(( még akkor is ha tök hibátlan, sokan úgy vannak vele,hogy mindenképp újat vesznek, meg ha a különbség csak pár ezer ft. (esetleg csak 8-10 ezer ft.) akkor inkább elmegy és megveszi az újat :(

2011. márc. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Sikerült eladnod a babakocsit? Ha igen, mennyiért, ha megkérdezhetem. Nekem is ilyen van, szeretném eladni és nem tudom, hogy mennyit kérjek érte, ezért kérdezem. Válaszod előre is köszönöm: Adri
2011. aug. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Végül még használtuk egy darabig, s júliusban adtuk el - 90 ezerért.
2011. aug. 8. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!