Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos kisfiúnál normális...

4 hónapos kisfiúnál normális hogy a kukin az előbőr olyan szűk, hogy még a húgycsőnyílása sem látszódik ki?

Figyelt kérdés
Annyira szűk a kisfiunk előbőrének a nyílása mintha az sose akarna tágulni.. volt valakinek hasonló, nyugtassatok meg hogy nem lesz semmi baj.
2010. okt. 22. 20:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
45%
hát én mér 3 hónapos kora óta "kezelem" neki ,de az elején is szinte teljesen hátra lehetett húznia bőrt, de sztem semmi gond nem elsz ,mert bnőmnek meg nem lehett úgy mint nekünk ,de minden este húzogatta neki, meg ügyesen mosta...és már most semmi különbség! szóval sztem nyugi!!!
2010. okt. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
45%
Húzogattad már neki visszafele fürdetésnél,való színűleg le van tapadva,ha nem változik akkor fel szokták vágni.Kérdezd meg a gyerek orvost.
2010. okt. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
42%
szia.az én babám 1hét múlva lesz 5 honapos.már majdnem teljesen feljön rajta a bőr,de én születésétől kezdve hátrahúztam neki a bőrt a fürdővizben. szerintem szépen lassan probáld neki minden este,2 éves korára kell hogy teljesen feljöjjön rajta a bőr! remélem nem lesz gond! de tudsz venni bőrpuhito krémet ovestin 1 szer kell vele bekenni!
2010. okt. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
10%
Körülmetélés lesz! De nem gond mert felnőtt korában higiénikusabban tudja tartani, meg nagyobbra is nő :)
2010. okt. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
81%
előző vagyok. naponta 1 szer kell bekenni.-bocsi :)
2010. okt. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

21:03-nak

ha ezen múlna a pénisz mérete minden pasi körülmetéltetné magát, ne viccelj már.

2010. okt. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

születése óta ahogy hazajöttünk este mindig lehúztuk az előbőrt, eleinte látszódott a húgycsőnyílása is, aztán két hétig nem csináltuk mert több fiús anyuka,apuka mondta hogy nem szabad/kell csinálni semmit három éves korukig - ezt több internetes cikkel alá is támasztották + a felicitas csomagban lévő kiskönyvben is azt írják hogy az nem gond, ha hároméves korig ilyen, mert hogy egy idő után leválik és hogy felesleges húzogatni mert a pelenka alatti nedvesség miatt úgyis visszanőhet.

és így két hétig kimaradt a dolog, de aztán egyszer mikor csináltam neki mégis akkor azt vettem észre hogy szűkebb mint volt. és most eléggé aggódok. köv. oltásnál fogom megkérdezni a dokinénit hogy megnyugodjak. köszönöm a válaszokat és számítok mások válaszaira is.

2010. okt. 22. 21:06
 8/19 A kérdező kommentje:
21:02-es válaszoló: És te mindig teljesen a makk alá húzod az előbőrt vagy csak éppen egy picikét hogy a húgycsőnyílás kilátszódjon?
2010. okt. 22. 21:07
 9/19 anonim ***** válasza:
89%
Én a 9 hósomnak még semmit sem csináltam, itt többen írták már, hogy nem is kell még ilyen korán elkezdeni. Te már beszéltél erről a gyerekorvossal? Vagy ő mondta neked?
2010. okt. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
21:02-es válaszoló: igaz már írhatnék privit, de azért hátha még figyeled a kérdésemet. És a krémet doktornővel kell felíratni vagy vény nélküli?
2010. okt. 22. 21:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!