Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elkezdenétek a szobatisztaságr...

Elkezdenétek a szobatisztaságra való szoktatást egy 19 hónapos kisfiúnál most? Hogyan?

Figyelt kérdés
Nyár közepén megpróbáltam, de nem akarta, így én nem erőltettem. Most viszont már augusztusban szólt, ha kaki volt a pelusban és, ha pelus nélkül volt akkor pisinél el is vonult és mutatta utána az eredményt. Persze nem a bilibe pisilt, hanem a földre....:))) a bilibe nálunk csak a játékok ülnek, Ő nem. Hogyan csinálnátok?
2010. szept. 8. 13:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem 20 hónapos lesz a kisfiam,de mi úgy gondoltuk,hogy nem erőltetjük.Már ő is mondja,hogy kaka van a pelusban,és már elértük,hogy csupaszon is ráül a bilire,és nem csak ruhástól,de még nem pisil bele.Ha már elég érett rá,akkor hipp-hopp szobatisztává lehet szokatni a kicsit..ha pedig nem érett rá,akkor hónapokig is eltart!
2010. szept. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nem kezdeném el, teljesen felesleges, még nem érett rá.
2010. szept. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!