Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hálózsák ÉS rugdalózó illetve...

Hálózsák ÉS rugdalózó illetve hálózsák VAGY rugdalózó?

Figyelt kérdés
2010. okt. 22. 21:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiamnál VAGY!
2010. okt. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Pamut tescos rugdalózó ès hálózsák.

Hálózsák alá mindenképp kell rugi, vagy rugdalózót hálózsák! Èn is pizsamában takaróval alszom, 24 fok van bent.

2010. okt. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Hálózsák alá body-t szoktam adni rá.Ha nem hálózsák akkor body és rugi.:)
2010. okt. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
attól is függ, hogy hány fok van nálatok. Nálunk 23 és csak rugi vákony babapléddel, mert nem birja a meleget! A hálózsák addig volt jó mig nem forgott, most hogy forog nem jó, belegabalyodik északa, vagy nem tud úgy fordulni ahogy szeretne, és sokszor hasra fordult, amit utál igy ordítva ébredt, úgyhogy hálózsák számüzve lett.
2010. okt. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
sokáig itthon body és rugi volt rajta napközben, úgy gondoltam, hogy a hálózsák a 'takaró'. most is így alszik, éjjel 21-22 fok van, én is fázom. sokan csak body és hálózsákban altatják a babát? milyen vastagban?
2010. okt. 22. 21:45
 6/13 anonim ***** válasza:
Én is úgy csinálom mint te. Body+rugi és a hálózsák mint "takaró". Nálunk 23°C van, de sztem fázna a pici rugi nélkül, akkor meztelenül lenne a lába a zsákban...
2010. okt. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Panel első emelet, nincs több 20-21 foknál. (éjszaka szerintem annyi sincs)

Pamut rugi +pamut felső+ téli baba hálózsák. Még egy éjszaka sem izzadt. Ki kell tapasztalni, hiszen nem egyforma a babák hőérzete sem.

2010. okt. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én a hálózsák alá csak bodyt adtam + egy vékony takaró.Soha nem fázott meg a kicsi lányom.
2010. okt. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Amíg pici volt body, rugi, és egy vastag plüss pléd, az alól nem tudott kimászni, mert ment vele.

Mikor már mászkált, onnantól h.ujjú body, és vastag hálózsák. Nekünk iszonyat meleg, olyan mint egy rendes paplan, mindig meleg a lábfeje reggel.

Én soha nem csinálok 22 foknál melegebbet éjszakára.

2010. okt. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az én babám szereti a meleget, főleg alváshoz. Még a fejét is igyekszik elbújtatni, úgyhogy body+vékony pamut tescos rugi+hálózsák, ami közepes vastagságú és néha még takaró is, ami szintén közepes vastagságú. Este mindig jól kiszellőztetek, a friss levegőtől jobban alszik.
2010. okt. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!