Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hálózsák használatával kinek...

Hálózsák használatával kinek milyen tapasztalatai vannak? Nem ébred fel a baba, hogy ha nem tud megfordulni vagy úgy mozogni mint takaró alatt?

Figyelt kérdés
Kisfiam eléggé forgós, és reggelre egész máshogy fekszik, mint mikor le lett rakva. Időnként ha a takaró rácsavaródik és nem tudja a lábát úgy rakni ahogy szeretné azért is felébred...
2011. okt. 11. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:
6 hós babámat abban altatom, szereti.
2011. okt. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Tudnak benne forogni,sőt menni is. Lányom most 20 hós, de még most is abban alszik. Nem ébred fel miatta.
2011. okt. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 wartburg353s ***** válasza:
Az én fiam így is, úgy is felébred időnként, de azért jobb a hálózsák, mert ha csak takaróval altatom, általában addig rugdalózik, amíg ki nem takarja magát. Ha a hálózsák nem túl nagy neki, nem tekeredik a lábára, és tud benne mozogni.
2011. okt. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2 hónapos fiam szereti, tud benne rugdosni, de nem rúgja le magáról, mint a takarót.
2011. okt. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Na akkor én vagyok az ellen példa, illetve a fiam:)

18 hónapos, nem tudom kb 10 hónapos kora óta abban altatni, mert ha az van rajta felébred, ha nem az akkor nem. Így én ehhez hasonlót vettem neki:


[link]


Mondjuk bababörzén vettem 300-t, meg turiban szoktam újonnan venni 1000-t, azért ennyi, mert el van számozva tavasszal a 10 hónapos fiamra a 24 hónaposokra való volt jó. De ezen kívül semmi baja nem volt, tapadós talpa volt, és polár anyagú, ami télen nagyon jó volt:) Tavasszal meg kis vékony, rugi anyagú volt neki. Ő nagyon szereti, tud benne forogni, de mégse fázik.

2011. okt. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
az én 20 hónapos fiamnak elég nagy hálózsákja van, tud is benne forogni. Azért minden este, mielőtt én lefekszem előtt el szoktam rendezni rajta, mert tényleg belecsavarodik és félek, h felébred.
2011. okt. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!