Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hálózsákban alvó baba ha már...

Hálózsákban alvó baba ha már tud ülni, állni, menni nem zavarja a hálózsák? Abban is fel tud állni?

Figyelt kérdés
Amikor még picik és csak "leteszem ott marad" :) akkor értem hogy jó a hálózsák de később a mozgásban nem zavarja őket?
2011. okt. 5. 12:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Az én lányom még járni is tudott benne.:-)Majdnem két éves koráig aludt benne. A kisebb még csak 8 hónapos, még csak ül, néha húzza csak fel magát állásba, de még nem zavarja a zsák. Remélem így is marad.
2011. okt. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Lányom egy éves, mászik, áll, megy...nem nagyon zavarja a hálózsák, simán feláll benne. Muszáj hálózsákban altatnom, mert álmában is "megy" és a takarót leszedi magáról.

Amúgy lehet kapni olyan hálózsákot is, amin lyuk van a két lábnál, és abban még könnyebben fel lehet állni.

Bár lányomnál a sima hálózsákban sincs semmi akadálya a felállásnak.

2011. okt. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
járni is tudnak benne. nagyobbaknak pedig lehet kapni olyat aminek patentos az alja, az kinyitja, felhúzza és már szaladgál is
2011. okt. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Fiam novemberi, így két éves elmúlt, amikor végleg elraktuk a hálózsákot. Simán kimászott vele még a kiságyból is. Nagyon aranyos volt, amikor csoszogva jött-ment a zsákban.
2011. okt. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hihi :)) értem, köszönöm! Egy nagy zsák ruhát kaptunk hogy válogassuk ki mi kell belőle és a nagy méretű hálózsákokon gondolkoztam, kellhet e vajon (pont télen leszünk 7-8-9-10 hósak)
2011. okt. 5. 13:11
 6/8 anonim ***** válasza:
két éves a fiam,hálózsákban alszik,járni is tud benne
2011. okt. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

2 éves lányom szintén hálózsákban alszik, és ő is járkál benne, ha úgy alakul :-D


Nagyon praktikus dolog!

2011. okt. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Lányom másfél éves múlt, születése óta hálózsákban alszik.

Nyáron, a nagy melegben tettünk egy két kísérletet, hogy csak egy szál bodyban legyen éjjel, de nyöszörgött, gondolom hiányzott neki a zsák érzése.

Simán feláll benne az ágyban, ébredés után pedig várja, hogy cipzározzam ki és már lép is ki belőle.

Én nagyon szeretem, praktikus darab, remélem sokáig tűrni fogja még. ( Most 92-98 as méretet hord zsákban, épp a minap vettem neki egyet)

2011. okt. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!