Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adamo vagy incababy hinta? Mi...

Adamo vagy incababy hinta? Mi a különbség?

Figyelt kérdés
jan. 10. 13:15
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Nekünk Adamo volt, mindkét gyerek jókat aludt benne, nagyon szerettük.
jan. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Incababynk van. Az ara a kulonbseg.
jan. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
30%
Pont ugyanaz mint a Pepsi és a CocaCola között.
jan. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
A neve és az ára.
jan. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Incababy hintak van, annyi a hatranya, hogy nem gyartanak hozza labtartot, ami elegge fontos lenne, mert mondjuk ha benne alszik a baba es mar eleg hosszu, akkor nem jo, ha log a laba.


Ezt lehet potolni mondjuk egy sallal, en is igy tettem, de ezerszer jobban nezne ki, ha lenne hozza. Meg nyilvan varratni is lehetne, de ez meg kulon macera. Az adamos labtarto nem passzol hozza, elall.

Szoval en csak emiatt az adamot valasztanam inkabb, van hozza mindenfele kiegeszito. Viszont csak a regebbi, klasszikus fajtat, van ez az uj adamo lux, ennek sokkal nagyobb a dolesszoge es nem lehet allitani, a gyogytornaszunk szerint csecsemoknek abszolut nem alkalmas. Ugye a sima adamot/ incababy-t a csomokkal be tudod allitani, hogy mennyire legyen fektetve.

jan. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Inca babyhez is van labtarto!
jan. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kuldenel egy linket? Hol lehet kapni?
jan. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Univerzális, mindenhez jó, én innét rendeltem és az incához is tökéletes. [link]
jan. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8-as, ez adamo labtarto, nem univerzalis. Persze azert hasznalhato, de kozel sem annyira jo, mert valamennyire elall, igy a hinta es a labtarto kozott van egy lyuk, amin ki tudja dugni a gyerek a labat :D

De koszi!

jan. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Oh értem. Nekünk bevált szerencsére.
jan. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!